Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leczenie anginy
#11
Tak się niestety zdarza. I bez anginy afty mogą się pojawiać. Jak coś to najlepiej zastosować dezaftan , łagodzi stan zapalny i leczy afty.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Jakie macie odczucia odnośnie zaopatrzenia aptek w Waszej okolicy. Ja nie wiem , czy tak pechowo trafiam czy nic na miejscu nie mają, ale około raz w miesiącu wykupując receptę, na różne leki, zawsze czekam aż zamówią z hurtowni. Nie ukrywam, że czasami bardzo mi się spieszy z danym lekiem i chyba będę musiała zacząć wyszukiwać w ten sposób https://ktomalek.pl/leki-immunostymulujace/k-1845/1 i kompletować zamówienie w różnych aptekach.
Odpowiedz
#13
Jak się rozchorujesz i jest to angina to daruj sobie wyjścia z domu tym bardziej że masz możliwość zakupu leków czy realizacji recept online w tej aptece https://www.e-zikoapteka.pl/ Dostaniesz pełne wsparcie i doradztwo bo mają farmaceutów online a leki przyjdą do domu. Idealne rozwiązanie dla chorych osób.
Odpowiedz
#14
Warto wiedzieć jakie powikłania ma nieleczona angina. Wszystkiego co istotne na ten temat dowiesz się ze strony conagardlo.pl. Warto tutaj zaglądać, żeby chociażby wiedzieć jakie są objawy anginy i jak powinno się ją leczyć. Taka wiedza potrafi być naprawdę przydatna.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama