Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozwijaj swoje dziecko sportowo
#11
Skoro już mowa o zajęciach dla dzieci w Krakowie, to słyszeliście o tym, że basen bronowianka prowadzi również takie zajęcia na basenie dla malutkich, zaledwie kilkumiesięcznych dzieci? Podobno bardzo dobrze wpływają one na rozwój maluchów. A co wy o tym sądzicie? Chcielibyście chodzić z niemowlęciem na takie zajęcia?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Moim zdaniem i rozwój intelektualny i sport idą ze sobą w parze. Dziecko poza nauka obowiązkowych przedmitów powinno mieć też szansę na rozwij swoich pasji i zainteresowań. Idealnie jest, gdy obie te rzeczy zapewnia mu szkoła, do której chodzi na co dzień. U nas szczęście tak jest Uśmiech Jeśli mieszkacie w stolicy to szczerze polecam w tej kwestii polsko-angielską szkołę Edison na warszawskim Wilanowie. Wysoki poziom, wiele ciekawych zajęć pozalekcyjnych ( także tych sportowych).
Odpowiedz
#13
zgadzam się z tym, że sport odgrywa bardzo ważną rolę w rozwoju dziecka na każdym etapie m.in uczy dyscypliny i systematycznosci. Mój syn ma obecnie 10 lat i chętnie bierze udział w licznych zajęciach sportowych organizowanych po lekcjach na terenie jego szkoły ( Te Vizja w Warszawie ). Ma zas i na lekcje i na sport co przekłada się na jego ogólny rozwój i postepy w nauce.
Odpowiedz
#14
Sport jest ważny w rozwoju dziecka, gdyby nasze dziecko do tego chciało wiązać z nim swoją przyszłość, polećmy mu komory hiperbaryczne, które wspomogą jego ciało. Kiedy bym nie pomyślała, ze coś takiego może pomóc w regeneracji po intensywnym treningu.
Odpowiedz
#15
My w rodzinie stawiamy na sport. Lubimy z mężem jeździć na rowerach, dlatego także nasza córka szybko wsiadła na swoje dwa kółka. Jesienią kupiliśmy jej pierwszy rower na dwóch kołach https://miastorowerow.pl/pl/517-rowery-dzieciece i myslę że na wiosnę załapie już jazdę bez kółek pomocniczych.
Odpowiedz
#16
Sport jest ważny dlatego warto zachęcić dzieci aby uprawiały sport od najmłodszych lat. Moim zdaniem bardzo dobrą opcją jest jazda konna. Dzieci z reguły uwielbiają zwierzęta więc można je zachęcić do uprawiania jeździectwa. Sporo ośrodków oferuje kursy dla dzieci i organizuje szkółki jeździeckie, gdzie młodzi jeźdźcy mogą szlifować swoje umiejętności a także poznawać jak pielęgnuje się konie i jakie akcesoria są do opieki nad nimi niezbędne. Dzieciaki uczą się też jak osiodłać konia i jak dopasowuje się popręgi, ogłowia itp - wszystko po to aby w przyszłości móc samodzielnie przygotować konia do jazdy.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
Moje dziecko uwielbia jazdę na deskorolce. Z uwagi na to, że jego ostatnia deskorolka uległa awarii, rozglądam się za nową. Tutaj: https://onboardshop.org/_blog/7-Jaki_lon...upic_.html natknąłem się na ciekawy artykuł na temat tego, jaką deskorolkę wybrać. Czy moglibyście wypowiedzieć się na jego temat? Jakie jest Wasze zdanie na jego temat?
Odpowiedz
#18
Zgadzam się w pełni, że każdy rodzic powinien mieć obowiązek zadbania o rozwój fizyczny swoich dzieci. Niemniej jednak, podobną uwagę, o ile nie większą powinni oni poświęcić rozwojowi intelektualnemu. Ja np. w tym celu zapisałam swoje dzieci na dodatkowe lekcje języka angielskiego, a na ferie wysyłam je na obóz zimowy - https://www.atas.pl/pl/obozyzimowe oprócz wspaniałej wycieczki, będą miały okazję także podszkolić swój język i poznać nowych przyjaciół.
Odpowiedz
#19
Tez wlasnie mozna pomyslec o wyborze dobrej szkoly dla dziecka, jak chcemy wlasnie, by dzieci mialy fajne zajecia. Taka Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie nam sie spodobala, bo nauczyciele zapewniaja dzieciom sporo takich zajec dodatkowych.
Odpowiedz
#20
My od początku stawialiśmy na sporty rodzinne i dzieci staraliśmy się zarażać zdrowym trybem życia. Teraz widzimy rezultaty. Planujemy z synek zrobić w domu siłownie i wybieramy sprzęt tu https://www.sportbody.pl/pol_m_Fitness-i...e-824.html Widze jak młody jest zapalony do pomysłu. Cieszy mnie to bardzo że chce żyć aktywnie a nie przed komputerem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama