Otrzymaliśmy 32% naszego celu ..
Zbiórka na hosting forum (31 Sierpień 2019) ( dla chętnych )


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak ściągnąć motocykl z Anglii?
#1
Siemaneczko, koledzy i koleżanki. Przyszedłem dziś do Was z nietypowym pytaniem, ale nasza społeczność jest tak duża, że na pewno choć jedna osoba będzie mi w stanie pomóc. Otóż chcę ściągnąć sobie ładny, staroangielski motocykl na żółtych papierach. Czy to jest w ogóle możliwe? Jakie procedury należy spełnić i jak ogarnąć transport dla tak dużego i delikatnego jednośladu? Zorientowani, odezwijcie się do mnie proszę tu, albo priv.
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Przede wszystkim musisz wiedzieć, że tak jak w przypadku samochodu, musisz mieć przetłumaczone dokumenty, żeby taki motocykl u nas zarejestrować. Pierwszy przegląd też będzie skrupulatniejszy niż kolejne. Co się tyczy samego ściągnięcia, to masz od tego firmy kurierskie, które na palecie Ci zwiozą sprzęt za odpowiednią opłatą. Jest to tańsze niż niejednokrotnie zamawianie u "fachowca" jeżdżącego po samochody na przykład.
Odpowiedz
#3
Tak zgadzam się z koleżanką wyżej, że fachowiec ściągnąłby z nas więcej kasy niż firma kurierska,  ale  Nie każdy wie, że one to w ogóle robią. Wszyscy myślą, że motocykl trudno jest ściągnąć do Polski, a sprawa jednak nie jest tak skomplikowana. wystarczy mieć wszystkie dokumenty, fakturę zakupu,  dobrze wybraną ofertę, zapłacone cło i  akcyzę i  to chyba wszystko. O Więcej należy zapytać bezpośrednią  jednostkę zajmującą się ściąganiem motocykli z krajów zachodnich.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości