Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak ściągnąć motocykl z Anglii?
#1
Siemaneczko, koledzy i koleżanki. Przyszedłem dziś do Was z nietypowym pytaniem, ale nasza społeczność jest tak duża, że na pewno choć jedna osoba będzie mi w stanie pomóc. Otóż chcę ściągnąć sobie ładny, staroangielski motocykl na żółtych papierach. Czy to jest w ogóle możliwe? Jakie procedury należy spełnić i jak ogarnąć transport dla tak dużego i delikatnego jednośladu? Zorientowani, odezwijcie się do mnie proszę tu, albo priv.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Przede wszystkim musisz wiedzieć, że tak jak w przypadku samochodu, musisz mieć przetłumaczone dokumenty, żeby taki motocykl u nas zarejestrować. Pierwszy przegląd też będzie skrupulatniejszy niż kolejne. Co się tyczy samego ściągnięcia, to masz od tego firmy kurierskie, które na palecie Ci zwiozą sprzęt za odpowiednią opłatą. Jest to tańsze niż niejednokrotnie zamawianie u "fachowca" jeżdżącego po samochody na przykład.
Odpowiedz
#3
Tak zgadzam się z koleżanką wyżej, że fachowiec ściągnąłby z nas więcej kasy niż firma kurierska,  ale  Nie każdy wie, że one to w ogóle robią. Wszyscy myślą, że motocykl trudno jest ściągnąć do Polski, a sprawa jednak nie jest tak skomplikowana. wystarczy mieć wszystkie dokumenty, fakturę zakupu,  dobrze wybraną ofertę, zapłacone cło i  akcyzę i  to chyba wszystko. O Więcej należy zapytać bezpośrednią  jednostkę zajmującą się ściąganiem motocykli z krajów zachodnich.
Odpowiedz
#4
Ciekawa sprawa mieć taki jednoślad zza granic Polski. Chyba też będę się musiał czymś takim zainteresować. Akurat o transport bym się nie martwił, bo od tego mamy lokalną firmę Speedpack https://www.speedpack.com.pl/ , ale za to w sumie problem może być, jeśli chodzi o uprawnienia. Czy to nie jest tak, że jak motocykl jest modyfikowany jakkolwiek, to u nas nie dostanie przeglądu? Tak jest z autami, a ja jak już to bym musiał dostać moto z podkręconą mocą.
Odpowiedz
#5
Na tej stronie jest o tym napisane mozna sie duzo dowiedzieć Uśmiech http://zdrowieinfo.com.pl/co-to-jest-kamagra/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama