Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drukowanie ulotek
#1
Ulotki to dobry pomysł na reklamę pod warunkiem , że będą dobrej jakość. Warto poszukać internetowej drukarni bo tam oferty są lepsze. Sam znalazłem pomysł na takie https://www.diamond-druk.pl/ składane ulotki. Moim zdaniem są dużo bardziej zauważalne niż zwykle
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Podrzucam Wam namiary na nich: 777ulotki.pl. Firma jest z Warszawy. Mogą dla Was też przygotować projekt ulotki oraz przeprowadzić kolportaż ulotek do firm, biur, sklepów i punktów usługowych. Kompleksowo działają. Nie trzeba już nikogo innego zatrudniać do roznoszenia ulotek.
Odpowiedz
#3
Od lat wszystkie ulotki reklamowe zamawiam w firmie Lemach i nie zamierzam tego zmienić. Biją na głowę konkurencję jakością i szybkością dostawy do klienta.
Odpowiedz
#4
Ja zamawiam ulotki w Legnicy w drukarni INTRO-GRAF. Najbardziej cenię w nich to, że podsuwają mnóstwo dobrych pomysłów. Wcześniej nawet nie pomyślałam o tym, żeby zrobić ulotkę w jakimś niestandardowym kształcie. Zwykle gdy myślimy ulotka to widzimy prostokątny kawałek papieru, a tu niespodzianka - ulotka moze być także samochodem, choinką, psią łapką... jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia. W INTROGRAF są w stanie zrealizować niemalże każdy pomysł. Polecam! Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama