Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chirurgia plastyczna
#1
Witam.Aktualnie jest to bardzo modne i coraz więcej osób poddaje sie takim zabiegom.Jakie macie nastawienie do chirurgii plastycznej. Jesteście na tak czy jest to dla Was fanaberia
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Ja jestem pozytywnie nastawiony. Jestem zdania,że jeśli ktoś źle się czuje w swoim ciele to raczej nie powinien mieć obaw przed skorzystaniem z możliwości poprawienia czegoś. Szczególnie,że posiada pewne fundusze.
Sam kiedyś skorzystałem z tej możliwości . Nie piszę tutaj o powiększaniu ust czy o liftingach ale o usuwaniu blizn. Niestety ale z dzieciństwa została mi szpecąca twarz blizna na czole.- nie kosztowało mnie to dużo a moje samopoczucie znacznie się poprawiło. Sam zabieg bardzo krótki, wykonany laserem.

Polecam zajrzeć sobie tutaj:
http://zdrowietopodstawa.eu/czym-zajmuje...lastyczna/
Odpowiedz
#3
Korzystanie z usług medycyny estetycznej to nic dziwnego. Obecnie każdy dąży do perfekcji. Jeśli nie przesadzimy z ilością zabiegów medycyny estetycznej oraz budżet nam na to pozwala to dlaczego nie skorzystać? Może w ten sposób pozbędziemy się jakiś mankamentów urody czy kompleksów z tym związanych. Należy jednak pamiętać, aby wybrać odpowiedni gabinet medycyny estetycznej oraz zdobyć wiedzę na temat zabiegu, którym jesteśmy zainteresowani. Ciekawą metodą poszukiwania gabinetu jest skorzystanie z portalu www.klinikiurody.com.pl gdzie możemy znaleźć najlepszą klinikę medycyny estetycznej w Twoim regionie i co więcej zawarte na stronie artykuły dostarczą Ci niezbędnej wiedzy na temat zabiegu
Odpowiedz
#4
Chirurgia to może nie koniecznie bo się po prostu boję skalpela ale już nieinwazyjne zabiegi medycyny estetycznej jak najbardziej tak, z kilku już korzystałam w klinice https://artederm.pl/ i jeśli poczuję taką potrzebę bez obaw pójdę na kolejne
Odpowiedz
#5
Bardzo dużo zależy od Waszej przypadłości i sytuacji, w której się znajdujecie.
Odpowiedz
#6
Uważam że jeśli ktoś ma kasę to niech robi co chce, byle zachować zdrowy rozsądek. Poprawianie faktycznych nie wyimaginowany defektów to jedne a robienie z siebie przerysowanej karykatury w niczym nie przypominającej dawnej osoby to drugie. Uważam też że część idzie w wielu przypadkach na łatwiznę w kwestiach dbania o ciało i sylwetkę - zamiast wziąć się za odchudzanie i ćwiczenia coraz bardziej popularne staje się pójście pod nóż, co w moim odczuciu jest o wiele gorsze niż odmówienie sobie cukierków ....
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Chirurgia plastyczna dla wielu z nas jest nieodłącznym elementem życia, jednak przeważająca większość nie miała z nią nigdy do czynienia, w tym ja. Interesuje mnie co prawda liposukcja , która sama w sobie nie jest aż taką zmianą w ciele, jeśli nie stosuje się skalpela. Myślę nad tym, czy przed wakacjami nie zapisać się na porcję zabiegów..
Odpowiedz
#8
ja uwazam ze chirurgia plastyczna to bardzo dobra rzecz, jesli ktos ma kompleks, chce cos w sobie zmienic a ma takowa mozliwosc, no to czemu nie? sama korzystalam z zabiegów laserem, usuwalam blizne ktora mialam w bardzo widocznym miejscu i ktora mi przeszkadzala, swoja dorga klinika Dermed w Katowicach, swietne miejsce, mozna udac sie tam z kazdym problemem odnosnie naszego wygladu i na 100% postaraja sie cos zadzialac
Odpowiedz
#9
Moim zdaniem nie ma nic złego w tym, że ktoś chce poprawić swoją urodę za pomocą chirurgii plastycznej. Są klinki w Polsce, które oferują takie operacje plastyczne w pełni profesjonalne i bezpieczne. Jedna z nich jest klinika https://timeless.com.pl w Warszawie. Możecie zdecydować się tam na powiększenie, zmniejszenie lub podniesienie biustu, plastykę nosa, lifting twarzy, korekcję nosa, plastykę powłok brzusznych i mnóstwo innych zabiegów. Na pewno będziecie zadowoleni Uśmiech
Odpowiedz
#10
Chyba teraz nie jest to aż tak problematyczna rzecz  Idea Mnóstwo ludzi poddaje się choćby najmniejszym zabiegom, a produktów jest wiele (choćby stylage. Warto rzucić okiem na sklep z medycyną estetyczną: https://medifides.eu/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama