Otrzymaliśmy 32% naszego celu ..
( Zbiórka na rozwój Forum )


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Płatności online
#1
Potrzebuję się rozeznać w zakresie płatności online. Szukam rozwiązania uniwersalnego, które będzie w stanie doskonale spełniać moje oczekiwania, głównie w zakresie niskich prowizji i pewności działania. Rozważam m.in. https://bluemedia.pl/oferta/platnosci/platnosci-online. Mieliście do czynienia z tym operatorem?
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Teraz bez automatycznych płatności to tak naprawdę żaden sklep online nie ma przyszłości, taka prawda. Wszędzie gdzie jest np https://www.przelewy24.pl/ sprzedaż jest dużo wyższa. Nikt nie chce się bawić w jakieś tradycyjne przelewy, bo one opóźniają realizację zamówienia.
Odpowiedz
#3
Myślę, że na stronie https://platnoscionline.my-free.website/ znajdziesz potrzebne informacje dotyczące bezpiecznych płatności internetowych. Ich zaletą jest m.in. łatwość obsługi, bezpośredni przekaz płatności, brak dodatkowych kosztów oraz działanie w trybie ciągłym. Warto sprawdzić.  Uśmiech
Odpowiedz
#4
Znalazłem informacje na ten temat wiele przydatnych rzeczy!
https://lovefotografia.pl
Odpowiedz
#5
Sprawdź sobie tą ofertę: https://hotpay.pl/przelewy-online-pay-by-link/ wydaje mi się, że lepszej nie znajdziesz jesli chodzi o płatności online czy BLIKa.
Odpowiedz
#6
Udało się znaleźć informacje na ten temat https://ad-fenix.pl/
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
w dzisiejszych czasach to płatności online są bezpieczne, także nie ma czego się bać. Teraz jedynie warto pamiętać żeby zawsze podczas zakupów podawać numer swojej karty https://www.payback.pl/loteria i zbierać punkty. Nagrodę zawsze można dzięki temu wygrać, a to też każdego z nas ucieszy
Odpowiedz
#8
Wiele szukałem w necie informacji na ten tamat i znalazłem! https://kamagra100mg.com.pl
Odpowiedz
#9
Ja jakoś nie mam do końca zaufania do płatności internetowych. Nawet na sprawdzonych stronach warto uważać.
Odpowiedz
#10
System szybkiego uiszczania zapłaty nie stanowi dziś jakiegoś dodatkowego atutu, wyróżnika, przywileju. To standard o który powinien zadbać dosłownie każdy sklep internetowy. Ważne jednak jest to, aby zwrócić uwagę na wysoką jakość świadczonych usług. Myślę, że ta oferta: https://bluemedia.pl/oferta/platnosci/platnosci-online w szczególności was tutaj zainteresuje.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości