Otrzymaliśmy 32% naszego celu ..
Zbiórka na hosting forum (31 Sierpień 2019) ( dla chętnych )

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
proteza - jakiego dentystę polecacie?
Cześć! Polećcie mi proszę jakiegoś dobrego dentystę w Krakowie. Chodzi o konsultacje i wykonanie protezy. Podobno protetyka stomatologiczna Kraków stoi na wysokim poziomie, także na pewno jakiś solidny się znajdzie. Będę wdzięczna za pomoc.
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

A jesteś pewny, że proteza to najlepsze rozwiązanie? Obecnie bardzo popularne są implanty.W Krakowie implanty można wykonać w Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej doktor Świątkowskiej. Taki implanty są zdecydowanie lepsze niż proteza, wygodniejsze i na pewno bardziej estetyczne bowiem korony osadzone na implantach wyglądają jak prawdziwe zęby. Zerknij na ofertę centrum - myślę, że warto rozważyć taką opcję.
Odpowiedz
Ja to właściwie nie wiem, jaką protezę bym chciała. W jednym gabinecie polecano mi mostek, bo wygodne i na stałe, ale w drugim odradzano, bo podobno może dość do tego, że próchnica z zębów dostanie się pomiędzy mostek i nie wygląda to za dobrze.. Została mi Stomatologia Polak http://stomatologiapolak.pl/ . Muszę się jeszcze tam poradzić i rozstrzygnąć.
Odpowiedz
Ale implanty są wszędzie mega drogie! Myślę że Protetyka stomatologiczna Kraków to będzie dobry wybór chociażby ze względu na cenę Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości