Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyburzanie Kraków
#1
Cześć! Słyszeliście wcześniej o firmie oferującej  Wyburzanie Kraków ? Polecacie?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Tak, polecam. Korzystałam z ich usługi rozbiórki kraków
Odpowiedz
#3
A z innych miast firmy też Was interesują? Bo jakby co to jest jedna firma oferująca rozbiórki Sosnowiec, która ma spore doświadczenie w realizacji nawet dużych projektów. U nas zajmowali się rozbiórką dużej stodoły i dwóch budynków gospodarczych, których nie opłacało się remontować. Budynki sprawnie zniszczone, teren po budynkach został również uporządkowany.
Odpowiedz
#4
A czy ktoś z Was kojarzy może taką firmę jak Building4you? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej https://www.building4you.pl/wyburzenia-d...ynkow.html, że zajmuje się ona wyburzeniami oraz rozbiórkami budynków. Tak więc jeśli ktoś z Was potrzebuje takich usług, to sądzę, że warto się z tą firmą skontaktować Wink
Odpowiedz
#5
Zawsze można podpytać o wynajem takiego sprzętu i zająć się tym samodzielnie. Z pewnością wyjdzie taniej. Wiem, że np. ta firma http://budo-trans.com/mloty-wyburzeniowe/ wypożycza młoty wyburzeniowe. O różnych parametrach. Także bez problemu można wybrać coś dla siebie i wykonać prace we własnym zakresie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama