Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak pomóc urodzie ? ;)
#1
Witajcie,
temat jaki chce dziś poruszyć to medycyna estetyczna a wraz z nią temat pokrewny czyli mezoterapia.
Jeśli nie wiesz o co chodzi, nic nie szkodzi, bo wspólnymi dyskusjami dojdziemy do tego jak wiele korzyści płynie z zabiegów mezoterapii mikroigłowej.
Okazuje się, że najlepszym miejsce na ten zabieg jest Kraków. Bardzo często szukaną frazą jest medycyna estetyczna kraków.
Dlaczego Kraków ?
Jest to miejsce, w którym liczy się moda i ludzie dążą do perfekcji.
Coraz częściej stosowany jest lifting bez skalpela kraków. A co on ma na celu ?

Pierwszorzędnym czynnikiem jest fakt, że poprawiamy kondycję naszej skóry na ciele, odmładzamy ją, robi się bardziej jędrna i gładka.
Usuwa również zmarszczki !
Nikt nie chce zmarszczek, a gdy tylko się pojawiają szukamy sposobów jak się ich wyzbyć, albo zminimalizować obwisłe części skóry.

A wy co słyszeliście o medycynie estetycznej i o liftingu bez skalpela ?
Podzielcie się opiniami i przemyśleniami!  Wink
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Nie trzeba wcale już się kroić żeby pięknie wyglądaćTongue Medycyna estetyczna poszła bardzo do przodu i jest wiele bardzo bezpiecznych i małoinwazyjnych zabiegów żeby sobie popodnosić co nieco, coś umniejszych, coś zwiększyć Uśmiech Jeżeli interesują was takie zabiegi to powinniście zapoznać się z ofertą medycyny estetycznej w https://blikpol.pl/medycyna-estetyczna Głównie poprawiają okolice twarzy
Odpowiedz
#3
Medycyna estetyczna oferuje wiele bezinwazyjnych i bezpiecznych metod na zachowanie młodego, zdrowego, promiennego wyglądu skóry. Należy jednak udać się do wykwalifikowanego lekarza medycyny estetycznej ja swój gabinet znalazłam na portalu www.klinikiurody.com.pl oprócz wyszukiwarki gabinetów medycyny estetycznej znajduje się tam również blog z poradami dotyczącymi urody.
Odpowiedz
#4
Moja siostra niedawno miała operację na swoje uszy, miała je dość mocno odstające i postanowiła coś z tym zrobić. No ale efekt jest bardzo ładny, byłem pod wrażeniem. Zabieg wykonywała jej doktor Żukowska z Łodzi, widać że zna się dobrze na rzeczy, siostra była zadowolona.
Odpowiedz
#5
Ja swoj wygląd poprawiłam kilkoma zabiegami w centrum kosmetyczno dermatologicznym Dermed w Katowicach https://katowice.dermed.pl/pl/ . Byla to depilacja laserowa, blefaroplastyka i usuwanie laserowe zmarszczek. Pewnie nie raz jeszcze tam wrócę bo maja najlepszy sprzet, ogromne doswiadczenie, kompetencje i podejscie do pacjentów no i szeroki zakres uslug w dobrych cenach
Odpowiedz
#6
Najważniejsze to działać z rozwagą.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Czasami niestety matka natura jest niesprawiedliwa i rzeczywiście trzeba trochę pomóc urodzie. Ja na przykład od zawsze mam bardzo liche, słabe i cienkie włosy. Dlatego też ostatnio zaczęłam się zastanawiać nad ich zagęszczeniem. Znalazłam na stronie https://remy-hair.pl coś takiego jak włosy doczepiane. Jak sądzicie, czy efekt, jaki się uzyska w taki sposób, będzie naturalny? Warto się zdecydować na takie doczepianie kosmyków? Czy ktoś z Was miał robione coś takiego?
Odpowiedz
#8
Kosmetykami można szybko poprawić kondycję swojej skóry. Będzie ona lepiej wyglądała. Do twarzy sprawdza mi się olejek witaminowy balansujący od HB. Takiej naturalne kosmetyki warto mieć i ich używać na co dzień gdy chcemy by nasza skóra ladnie wyglądała.
Odpowiedz
#9
Nie pomagaj, na pewno jesteś piękna i nie potrzeba żadnej ingerencji!
___
Blaszaki
Odpowiedz
#10
Moim zdaniem, jeżeli chcę się pomóc swojej urodzie, oczywiście wykluczając medycynę estetyczną, warto zmienić dotychczas używane kosmetyki , tylko i wyłącznie na naturalne. Najlepiej też , aby w ich skład wchodziły tylko zdrowe komponenty. Przykładem są : Kawior, biała lilia czy woda lodowcowa. Moja siostra i ja zamawiamy produkty z internetowego sklepu Calluna Medica. Dobra jakość i cena, ale jeżeli masz jakieś zawahania zerknij na Instagram Kasii Cichopek.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama