Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak pomóc urodzie ? ;)
Ja od dawna chciałam lekko powiększyć usta i w końcu się zdecydowałam. Postawiłam na centrum Esderm, bo zależało mi na sprawdzonym i profesjonalnym miejscu, a koleżanka wcześniej korzystała z ich usług. Jestem mega zadowolona z efektu. Aż trochę żałuję, że aż tyle z tym zwlekałam Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Przyznam szczerze, że medycyna estetyczna jest mi bardzo bliska, ponieważ prowadzę gabinet, w którym oferuje wiele ciekawych usług związanych z modelowaniem twarzy i nie tylko. Teraz chciałabym się nauczyć poprawiać kształt żuchwy i zastanawiam się do kogo w tej sprawie mogłabym się zgłosić. Jeżeli znacie kogoś takiego, kto mógłby mnie przeszkolić, to koniecznie dajcie mi znać.
Odpowiedz
Również rozważam odbycie szkolenia w zakresie medycyny estetycznej. Ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie o rzeczowym szkoleniu pełnym merytoryki? Jeśli tak, to poproszę o linka lub nazwę firmy. Będę dozgonnie wdzięczna Big Grin.
Odpowiedz
Moim zdaniem bardzo interesujące szkolenia z zakresu medycyny estetycznej posiada firma Volomis. Używaj nowoczesnej technologii DVS, zabieg utrzymuje się ponad rok, mają sprzęt (strzykawki dobrej jakości), produkty są mega bezpieczne i w 3 rodzajach, preparat świetnie wbudowuje się w tkanki - tak mówiła mi o nich moja znajoma.
Odpowiedz
Na pewno warto dobrać pielęgnację do potrzeb skóry. Jeśli skóra jest tłusta lub mieszana, są zaskórniki, niedoskonałości itp. to warto wypróbować Perfect Skin Acne z Eveline. Na pierwszy "ogień" powinna iść ta 2-etapowa kuracja na noc. Ona szybko daje efekty i fajnie reguluje skórę.

[Obrazek: IMG-7585.jpg]
Odpowiedz
Niedawno natknęłam się na stronę internetową https://lookmedica.pl/powiekszanie-ust/ i muszę przyznać, że wydaje się, że zabiegi przeprowadzane na tej stronie są wyjątkowo dokładne i staranne. Co więcej, personel również zdaje się być wysoce kompetentny i doświadczony.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Peruki to nie tylko dla gwiazd i celebrytów. W dzisiejszych czasach wiele osób korzysta z nich, by odświeżyć swój wygląd lub spróbować czegoś nowego. Jeśli jesteś ciekaw, co obecnie oferuje rynek, zobacz https://perukikielce.pl/peruki-radom.
Odpowiedz
Moda to sztuka wyrażania siebie, a to, co sprawia, że wyglądasz pięknie, to pewność siebie i uśmiech. Ważne jest, aby ubrania były narzędziem, które pomaga ci poczuć się pewnie i wygodnie w swojej skórze. Sklep https://molton.pl/pl/menu/garnitury-262.html , oferuje różnorodne garnitury i ubrania, które mogą pomóc ci osiągnąć swój pożądany efekt w modzie.
Odpowiedz
Prostym i skutecznym sposobem, żeby pomóc swojej urodzie jest skorzystanie ze sprawdzonego miejsca, gdzie można wykonać bezpiecznie zabiegi medycyny estetycznej takiego jak Gabinet Kosmetyki Lekarskiej Bella w Warszawie działający na rynku piękności od 25 lat. Mają zespół doświadczonych specjalistów z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii, laseroterapii, dermatologii i ginekologii estetycznej, którzy przy użyciu nowoczesnego sprzętu z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa starają się sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.
Odpowiedz
Najprostszym sposobem, aby zadbać o swoje ciało jest codzienna rutyna sprawdzonymi kosmetykami. Moja żona od paru tygodniu korzysta z kosmetyków Dabia - https://dabia.eu/ jest bardzo zadowolona, codziennie powtarza, że czuje się młodziej. Moim zdaniem o wiele lepiej wygląda Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama