Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fotografia
#1
Dzień dobry, gdzie mógłbym nauczyć się profesjonalnie wykonywać zdjęcia ślubne kołobrzeg? Chciałbym podejść do jakiegoś kursu, ale nie mam pojęcia gdzie i na co zwrócić uwagę  Smutny . Może też być koszalin  Big Grin [url=https://dulmenfoto.com/wedding][/url]
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Teraz nie tylko fotograf, który wykonuje zdjęcia ślubne, jest rozchwytywany. Coraz większym uznaniem cieszą się fotografowie, wykonujący atrakcyjne fotografie wnętrz. Wystarczy tylko spojrzeć na https://pionpoziom.com/ aby docenić ich kunszt :D Pozdrawiam ^^
Odpowiedz
#3
Normalna sprawa. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byście pomyśleli, jaka fotografia może być najkorzystniejsza dla Was. Wiem, że dzisiaj już standardem jest fotografia biznesowa kraków, dlatego też powinniście podejść do tego tematu w sposób racjonalny. Być może okaże się to dla Was świetnym wyborem, pomyślcie nad tym.
Odpowiedz
#4
Warto też pamiętać, że do dobry aparat może nie wystarczyć aby być robić profesjonalne zdjęcia. Oprócz tego mogą nam się przydać wszelakie akcesoria oferowane przez takie firmy jak RoundFlash™. Sprzęt od tej firmy cechuj się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Warto zwrócić uwagę na ich ofertę. Pozdrawiam.
Odpowiedz
#5
Na własne potrzeby to bez problemu można nauczyć się robić dobre zdjęcia. Kwestia wyboru dobrego aparatu i zdobycia trochę wiedzy w tym temacie. Nawet w internecie można takie porady znaleźć. Ja ostatnio trafiłem na https://fotojoker.pl/blog/5-rozwiazan-kt...e-aparatu/ , też przydatne informacje. Zwłaszcza jak się gdzieś wyjeżdża, zabiera ze sobą aparat na długie godziny.
Odpowiedz
#6
Ja zdjęć akurat nie robię, ale uwielbiam je przeglądać.. Szczególnie interesują mnie: Ameryka zdjęcia vintage. Złota era Hollywood - szkoda że nigdy nie będzie nam dane tego przeżyć..
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Wszystkim fotografom szukającym profesjonalnych  modelek do sesji w Warszawie, polecam agencję SD Models. Współpraca z dziewczynami była czystą przyjemnością.
Odpowiedz
#8
A czy ktoś z Was interesuje się fotografią na co dzień? Czy jest to Wasze prawdziwe hobby? Jeśli tak, to polecam zajrzeć na stronę https://sjsf.pl/. Znajdziecie tam naprawdę sporo fajnych artykułów właśnie na temat robienia zdjęć, stowarzyszeniach fotografów itp. Jestem przekonana, że Was to zaciekawi Wink
Odpowiedz
#9
Mnie natomiast interesuje sesja lifestyle . Myślę, że warto zrobić sobie takie fotki na których pokazujemy naszą codzienność, naturalność etc.  Mnie się ta koncepcja podoba. A zdjęcia zawsze będą świetną pamiątką i to na całe życie. Także warto pomyśleć o tej opcji.
Odpowiedz
#10
My planujemy ślub i okazuje się, że dobry fotograf ślubny w Krakowie jest praktycznie nieuchwytny tyle ma zleceń. Jednak udało nam się zarezerwować termin u pana Grzegorza Płaczka. Słyszeliśmy na jego temat mnóstwo pozytywnych opinii, jego portfolio jest imponujące i mamy nadzieję, że zdjęcia wyjdą pięknie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama