Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozwód
#1
Witam, razem z moim mężem po 16 latach małżeństwa postanowiliśmy się rozstać. Nie chcemy załatwiać tego krzykiem ani rzucać w siebie talerzami, po prostu iskra się wypaliła. Zależy mi na szybkim i sprawnym załatwieniu sprawy. Ponieważ dopiero wprowadziłam się do Krakowa, chciałabym to załatwić w tym mieście. Moja mama pocztą pantoflową, poleciła mi Panią Justynę Węgrzowicz- Cichońską, podobno jak brać rozwód to tylko pod jej okiem, czy jest jakaś Pani która powie mi więcej na jej temay?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
(25.08.2020, 12:00)Julia.S78 napisał(a): Witam, razem z moim mężem po 16 latach małżeństwa postanowiliśmy się rozstać. Nie chcemy załatwiać tego krzykiem ani rzucać w siebie talerzami, po prostu iskra się wypaliła. Zależy mi na szybkim i sprawnym załatwieniu sprawy. Ponieważ dopiero wprowadziłam się do Krakowa, chciałabym to załatwić w tym mieście. Moja mama pocztą pantoflową, poleciła mi Panią Justynę Węgrzowicz- Cichońską, podobno jak brać rozwód to tylko pod jej okiem, czy jest jakaś Pani która powie mi więcej na jej temay

bardzo fajna babka po zdradzie mojego juz na szczescie bylego meza bardzo mi pomogla i sprawa wyszla na moja korzysc Uśmiech
Odpowiedz
#3
zawsze lepiej z adwokatem
Odpowiedz
#4
A to pewnie, nie ma porównania. Przynajmniej doradzi co w danej sytuacji zrobić. Tym bardziej, że często na takich sprawach rozwodowych dopiero się zaczynają problemy, wyciąganie nie wiem czego. W Szczecinie świetnym i skutecznym adwokatem jest Łukasz Węgłowski, można na nim polegać, ma ogromne doświadczenie.
Odpowiedz
#5
Mi przy rozwodzie pomagała pani mecenas Magdaleny Karaczun - http://karaczun.com.pl . Też zależało nam by się rozstać z klasą, ale czasami trudno zachować zimną krew, podczas rozwodu. Pani mecenas czuwała nad wszystkim, profesjonalnie ale i z empatią wyciszała nasze emocje, dzięki czemu udało nam sie rozwieść z godnością. Pani mecenas wykazała się wielkim opanowanie, jest osobą konkretną i dyskretną. Polecam jej kancelarię.
Odpowiedz
#6
kurczę, po takim czasie. Współczuję..
dlatego, też nie mam męża...radzę sobie inaczej..
sugar baby Big Grin
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama