Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tagi
internet? przez buty

Buty przez internet?
Ja zwykle szukam gdzie jest najlepsza cena, chociaż jeśli chodzi o buty sportowe to zwykle na https://www.ataf.pl/pr/148/0/puma zamawiam, bo tam mają i dobre ceny i na prawdę duży wybór jeśli chodzi o obuwie.
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Zdarzyło się już nie raz tak robić zakupy. Przyznam szczerze, że z różnym skutkiem, ale tak samo robiąc zakupy w galeriach handlowych nie mogę liczyć na to że wyjdę z udanym zakupem. Dobrą opcją jest też firma Obuwie Hurt - buty hurtownia gdzie możecie od bezpośredniego importera butów zamówić w mega niskich cenach buty. Oczywiście jest to głównie oferta skierowana dla firm.
Odpowiedz
Wszystko zalezy od tego jaki mamy wybor na miejscu. Niestety w mniejszych miejscowosciach jest dosc kiepsko pod tym wzgledem. Juz nawet nie wspominam o cenach jakie moga byc zaporowe. Jedna z wiekszych watpliwosci jaka pojawia sie w glowach klientow jest czy but bedzie dobrze pasowal .. bo wiadomo sa czasami jakies wariacje jesli chodzi o rozmiarowke. Rozwiazanie jest bardzo proste .. trzeba kupowac produkty sprawdzonych producentow. Zreszta nawet jak cos nie pasuje to mozna bez problemu oddac badz tez wymienic w ramach 14 dniowego zwrotu. Sama lubie szukac nowosci .. udalo mi sie znalezc ostatnio kozaki letnie - https://www.primamoda.com.pl/buty-damski...etnie.html Co sadzicie o takim rozwiazaniu? Pytam poniewaz jeszcze nie nosilam .. chodzi mi tutaj o komfort ich noszenia przy takich temperaturach jakie teraz panuja. Jesli macie cos wiecej do powiedzenia na ten temat to bede wdzieczna. Pozdrawiam
Odpowiedz
W sumie ja tam żadnych przeszkód nie widzę. Zresztą i tak jak chodzę na zakupy to sama muszę mężowi kupować buty, zeby ten łaskawie mógł przymierzyć w domu Duży uśmiech Więc wychodzi na jedno, a w sklepie https://butymodne.pl/trampki-meskie-c251128.html mogę też bez problemu odesłać je spowrotem, a i tak dostawy są darmowe, więc nic nie trace. Fajna opcje, zaglądnijcie też tam sobie Uśmiech
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

Szybkie linki

Linki użytkownika

Reklama