Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tagi
internet? przez buty

Buty przez internet?
Ja już na allegro nie kupuję butów bo dostałam kiedyś podróbki. Jak chcę kupić markowe buty to korzystam już tylko z jakichś sprawdzonych sklepów. Teraz chce sobie w końcu kupić Nike Air Max i myślę o takich jasno szarych jak tutaj.
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Jesteście szczęściarami bo ja mam zawsze kłopot z dobraniem butów Musze się nie źle nachodzić żeby coś dopasować , więc zakup przez internet nie wchodzi w grę. Inne rzeczy oczywiście często kupuję przez internet bo bardzo to wygodna forma zakupów zwłaszcza jak nie ma się za dużo czasu.
Odpowiedz
Razem z żoną zawsze zamawiamy buty do sklepu przez neta ze sprawdzonych źródeł. Bardzo fajna jest hurtownia butów damskich sosimply.pl - można też robić zakupy detalicznie jeśli ktoś chce Uśmiech
Odpowiedz
Ja buty w sieci kupuje często dla Siebie i też dzieci. Często dlatego, że jest taniej. Dla swoich pociech muszę kupować buty profilaktyczne dla dzieci , dlatego szukam tanich, a profesjonalnych w sieci. Warto tutaj pomyśleć o takich zakupach, gdzie można dodatkowo oddać lub wymienić.
Odpowiedz
A jak sie trafi w zla wymiarowke to nie ma problemow ze zwrotem takich butow?
Odpowiedz
(05.04.2017, 18:29)olof napisał(a): A jak sie trafi w zla wymiarowke to nie ma problemow ze zwrotem takich butow?

Nie ma problemów. Ja buty zamawiam z tego sklepu https://www.czasnabuty.pl/tra-pol-128490...ralna.html i jeszcze się nie zdarzyło by coś było nie tak z rozmiarem. Jeśli się but nie spodoba to można bez problemu oddać więc wychodzi na to samo co zakupy w sklepach stacjonarnych. Online daje jednak dużo większy wybór.
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Idzie lato więc warto zaopatrzyć się w dobre sandały. Wybór na rynku jest bardzo duży więc tylko do Was należy decyzja, na jakie się zdecydujecie. Polecam rzucić okiem tu: https://moda360.pl/damskie/sandaly, może coś akurat wpadnie Wam w oko.
Odpowiedz
Ja praktycznie wszystko kupuje przez internet, także buty. Zawsze można zwrócić lub wymienić jeśli coś nie pasuje poza tym można również sporo zaoszczędzić  Uśmiech
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Szybkie linki

Linki użytkownika

Reklama