Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dofinansowanie do okularów
#1
Cześć!!  Uśmiech Wiecie, że można uzyskać dofinansowanie do okularów od szefa? Jeżeli korzystacie z komputera przez większość część pracy to możecie się o nie ubiegać! Więcej informacji znajdziecie na http://kruczek.pl/okulary-na-koszt-pracodawcy/
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Średnio się orientuje w tym temacie więc nie mogę się za bardzo wypowiedzieć
Odpowiedz
#3
Oczywiście, że należy się takie dofinansowanie w pracy do okularów. Tylko jeśli chodzi o kwotę, wszystko zalezy od szefa, na jaką kwotę dofinansowania się zgodzi. W mojej firmie była to kwota 100 złotych, ale wiem, że są firmy, gdzie szefowie nie szczędzą na pracownikach i wydają wyższe kwoty dofinansowania. O ile pamiętam, to co dwa lata można było się starać o pieniądze od szefa na okulary. Można iść też do optyka http://opticoon.pl/ i poprosić o fakturę pro forma, przedstawić szefowi, może się inaczej odniesie do naszych okularów.
Odpowiedz
#4
Nie słyszałam nigdy o czymś takim, jak dofinansowanie na okulary Big Grin Natomiast znam stronę, na której możesz znaleźć tysiące różnych okularów znanych marek. Z pewnością wybierzesz coś, co będzie atrakcyjne pod względem cenowym oraz wizualnym Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama