Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobić z brzydką blizną?
#31
Domowe sposoby są nieskuteczne, a maści drogeryjne bądź apteczne niewiele pomagają z bliznami. Sprawdzony sposób to zabieg usuwania blizn i tutaj mogę polecić DrWolfingerClinic. Pełen profesjonalizm i szybciutkie efekty!
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#32
Spróbuj udać się do profesjonalisty, który doradzi Ci odpowiedni zabieg. Tego typu rzeczy znajdziesz w ESDERM. To Centrum Medyczne specjalizujące się dermatologią, więc na pewno będą wiedzieć jak temu zaradzić.
Odpowiedz
#33
Można zawsze pomyśleć o tym, by tuszować blizny i tatuaże w tym pomagają. Wiem, że jest trochę osób, które się decydują na taki zabieg. Mogą wtedy pozbyć się brzydkiej blizny. Na pewno SkyTattoo w Szczecinie wykona nam tatuaż.
Odpowiedz
#34
A byliście w klinice ESDERM we Wrocławiu? Jak nie to zajrzyjcie koniecznie. Oni tam robią cuda z bliznami na ciele. Polecam, to najlepsza klinika jaką znam.
Odpowiedz
#35
Według mojej mamy maść konopna działa cuda i ja jej wierzę!
Odpowiedz
#36
Wink 
W aptece znajdziesz specjalne maści na blizny, które zniwelować mogą widoczne ślady. Nie wiem gdzie posiadasz bliznę, ale jeżeli jest ona na twarzy, sprawdzić się mogą dobrej jakości korektory do twarzy. Potrafią zakryć naprawdę wszystko, dzięki czemu skóra wygląda na nieskazitelną. Ja stosuję je na niedoskonałości i cienie pod oczami, ale sprawdzą się również w przypadku blizn.
Odpowiedz
Wink 



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#37
A co jeśli blizna jest brzydka, a mam ją już około 3 lat? Coś da się zrobić żeby była mniej widoczna, czy już za późno?
Odpowiedz
#38
(21.11.2021, 13:46)berton napisał(a): A co jeśli blizna jest brzydka, a mam ją już około 3 lat? Coś da się zrobić żeby była mniej widoczna, czy już za późno?

Nie jest za późno. Proszę sobie wypróbować plastry Sikatris. One i na starsze blizny są pomocne, żeby je rozjaśnić i przez to widoczność zmniejszyć. Same plastry są bardzo cienkie, niezbyt widoczne, więc nawet jeśli jest to jakieś widoczne miejsce to nie jest to problem.
Odpowiedz
#39
To może warto w takim razie zastanowić się również nas skutecznym zabiegiem medycyny estetycznej, aby pozbyć się problemów z bliznami i gorszym wyglądem. Dlatego warto zastanowić się nad wyborem dobrego gabinetu w którym będziemy w stanie pomóc. Dlatego w Krakowie jak najbardziej mogę polecić Wam Dermedik http://www.dermedik.pl/ z zachowaniem najwyższej jakości i jednocześnie konkretnego podejścia obsługi do klienta Uśmiech
Odpowiedz
#40
Według mnie odpowiedź jest bardzo prosta, a dokładniej należy wybrać się na zabieg medycyny estetycznej. W tym przypadku sprawdzi się laser frakcyjny na który możesz się zapisać do kliniki w Łodzi - Novoderm https://novoderm.pl/medycyna-estetyczna/...2-finexel/. Raz dwa i Twoje kompleksy przestaną istnieć Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama