Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dodatki do domu
#11
Generalnie to lubie minimalistyczny styl, ale to nie znaczy że w ogóle nalezy pozbyć się dodatków w domu. Stawiam na jakość a nie na ilość Wink teraz zamierza wybrać jakieś stylowe firany do mojego salonu. Już w sklepie http://firany.com.pl znalazłam kilka ciekawych propozycji. Poogladajcie także sobie co proponują w tym salonie z firanami i zasłonami
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Nie wiem, czy nazwałbym je dodatkiem – bo odpowiednio użyte mogą być równie dobrze dominantą w naszym mieszkaniu – ale coraz popularniejsze niewątpliwie stają się piece. Widzę to tak po tym, jak aranżują swoje mieszkania znajomi, jak też i po tym, że coraz więcej informacji na ich temat można znaleźć w Internecie. Wczoraj na przykład trafiłem na artykuł o tym, że warto zaaranżować wnętrze salonu uwzględniając nowoczesne piece kaflowe: https://kratki.com/pl/hit-wnetrzarski-sa...-kaflowym/ . Przyznam, że bardzo podoba mi się ta idea i naprawdę polecam sobie poczytać – zwłaszcza, jeżeli ktoś dopiero zaczyna dopieszczać swoje mieszkanie. Z piecami jest o tyle fajne, że to nie tylko element estetyczny, który po prostu ładnie się prezentuje w domu, ale także, jakby nie było, bardzo funkcjonalny i efektywny sposób na dogrzanie wnętrza. Także jeżeli ktoś szuka „dodatku”, który by urozmaicił mu mieszkanie – to coś takiego na pewno zda egzamin Wink.
Odpowiedz
#13
Ja jestem członkiem kilku grup na Facebook'u, gdzie dziewczyny sprzedają piękne dodatki do domu, często robione własnoręcznie, a czasami ściągane z hurtowni. Moim zdaniem takie oryginalne dodatki są zdecydowanie lepsze od tych, od których aż roi się w sieciówkach. Kilka już zakupiłam i kolejnych kilka mam  na oku. Poszukaj sobie tego typu grup, a z pewnością znajdziesz wiele pięknych dodatków do swojej kolekcji.
Odpowiedz
#14
To własnie dodatkami najlepiej dodaje się uroku do wnętrzWink Możecie nimi postawić na coś szalonego, albo też odrobinkę ożywić wasze wnętrze. Na pewno musicie znaleźć też ciekawe dekoracje okienne. Ja nie wiedziałam czy wybrać zasłony czy rolety i na szczęście znalazłam w sklepie https://rolety.eu/pl/72-rolety-rzymskie idealną alternatywę - rolety rzymskie Uśmiech
Odpowiedz
#15
Do moich najbardziej ulubionych dodatków w domu bez wątpienia należą poduszki. Żona ma swój ulubiony sklep, gdzie zamawia tanie materiały, po czym z zamówionych materiałów sama robi poduszki. Sam wybieram wzory, które chcę w domu mieć i w ciągu kilku dni nowe poduszki pojawiają się na uprzednio zaplanowanych miejscach.
Odpowiedz
#16
Ja uwielbiam dodatki do domu z przekazem jakimś. Na pewno tutaj sprawdzą się figury takie jak tutaj https://www.moodgood.pl . Pięknie wyglądają, mówią swoim wyglądem wiele do nas. Sprawdzają się do każdego wnętrza.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
Mocno dającym efekt dodatkiem będą rolety okienne, montaż i serwis rolet wrocław zapewni Twojemu otoczeniu nową odsłonę. Ostatnio zamontowałam rolety w swoim domu i teraz żałuję, że nie zrobiłam tego wcześniej.
Odpowiedz
#18
Dobry sprzęt to też niezbedne dodatki w domu. My z mężem szukamy właśniego nowego telewizora do domu. Zastanawiam się jakie gniazda i złącza powinien mieć nowoczesny telewizor. Ktoś mi podpowie? Na co zwracać szczególną uwagę? Z góry dzięki za odpowiedzi Wink
Odpowiedz
#19
Cześć,
masz świetne hobby. Od siebie mogę dodać gzymsy styropianowe, które są coraz częściej stosowane w domach jednorodzinnych. Tzw. sztukateria elewacyjna jest umieszczana w narożnikach, oknach, pod dachem i pełni różne funkcje. Za pomocą gzymsów możesz pięknie wykończyć ściany w salonie, sypialni, a nawet łazience. Wybór stylu jest naprawdę ogromny: od klasycznego po nowoczesny.
Odpowiedz
#20
Widzę, że nikt tutaj nie wspomniał o antyramach. A przecież one też mogą być bardzo przydatne przy dekorowaniu domu. Dzięki nim możemy oprawić każdą fotografię, obrazek i sprawić, że będzie on zdobił ścianę danego pomieszczenia. Właśnie odkryłam nawet, że dobre antyramy możecie kupić tutaj https://www.sklepzramami.pl/antyrama-i-antyramy w całkiem przyzwoitej cenie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama