Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wesela
#1
Hej słonka! Od lat zajmuję się organizacją wesel, ostatnio jednak moi klienci wybierają coraz to dziwniejsze menue , przyznam  że musze nawiązywać kontakt z wieloma firmami, dlatego korzystam regularnie z bazy firm gastronomicznych https://www.bnf.pl/katalog/baza/baza-fir...nomicznych przyznam ze to świetna sprawa, zaoszczędzić można czas ! Tongue
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
A skoro już o weselu mowa, to co Waszym zdaniem lepiej sprawdzi się podczas pierwszego tańca - wystrzałowe konfetti, czy może szary dym? Jaką wizualizację Wy mieliście na Waszym przyjęciu?
Odpowiedz
#3
catering weselny i menu znalazłam na https://www.szczeciniak.pl/
Odpowiedz
#4
a znacie dobra restaurację na wesele w Łodzi?
Odpowiedz
#5
Pracy przy organizacji wesela jest sporo, ale jeśli wszystko dobrze rozplanujecie to może być to przyjemny i emocjonujący czas. Słyszeliście może o namiotach bankietowych, które byłyby świetnym pomysłem na zorganizowanie waszego dnia? Na stronie https://namplan.pl/hale-bankietowe/ możecie dowiedzieć się więcej o tej możliwościach. Są one świetnym pomysłem i goście z pewnością docenią waszą kreatywność.
Odpowiedz
#6
Fajnie jak na weselu można czymś oryginalnym zaskoczyć gości. Ja już pomysł mam, występ na żywo zespołu Bayer Full. Widzieć ich na żywo i bawić się przy ich piosenkach to będzie niezapomniana atrakcja wesela. Tym bardziej, że i moja rodzina i mojej Ewy lubi takie klimaty Uśmiech Można napisać do nich na stronie zespołu.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Zaskoczenie gości jakimś wystrzałowym zespołem muzycznym to rzeczywiście fajny pomysł na weselną atrakcję. Ale moim zdaniem można w nim jeszcze coś dodać. Gdyby ten zespół zaśpiewał jeszcze spersonalizowaną piosenkę, napisaną specjalnie dla Was. To by było coś. Ciekawe ile kosztuje tekst piosenki. Orientuje się ktoś może w cennikach producentów muzyki? Dajcie znać!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama