Otrzymaliśmy 32% naszego celu ..
( Zbiórka na rozwój Forum )


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oprogramowanie dla firm
#11
Ostatnio dla swojego biznesu stworzyłem oprogramowanie. Teraz myślę, że przyda mi się robotyzacja procesów, aby usprawnić wiele działań. Polecam też wam się zapoznać z tematem Uśmiech
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Jeśli zajmujecie się teraz zakupem oprogramowania dla firm, to pamiętajcie o porządnym antywirusie, który ochroni Wasze serwery. Aktualnie to bitdefender https://bitdefender.pl/ochrona-serwerow-antywirus/ uznawany jest za najlepszy antywirus, według wielu branżowych rankingów, dlatego to na nim polecam się skupić w pierwszej kolejności.
Odpowiedz
#13
W obecnych czasach coraz więcej pracowników pracuje zdalnie z domu. Problemem są też spotkania rady nadzorczej - nie zawsze da się zorganizować takie spotkania w firmie. Na szczęście są sposoby by udała się organizacja zebrania rady nadzorczej online . jak to możliwe to zobaczcie tu na stronie https://zdalnewalne.pl/jak-to-dziala/ . Genialna aplikacja stworzona przez praktyków, na potrzeby obecnej sytuacji spowodowanej covid 19. Aplikacja jest prosta w obsłudze, niezawodna. Można w ten sposób podejmować kluczowe decyzje. W zależności od potrzeb wybiera się pakiet, możliwe są głosowania tajne jak i jawne. Na stronie zapoznacie się z cennikiem usługi. Wiem że wiele firm korzysta i są naprawdę zadowoleni.
Odpowiedz
#14
Jeśli mówimy o sprawach finansowych firmy to warto korzystać z usług profesjonalnego doradcy który pomoże racjonalnie zarządzać kapitałem firmy https://www.blogfinance24.pl/finanse/fin...-zakresie/ . Warto też zastanowić się czy usługi księgowe nie zlecić lepiej firmie zewnętrznej która podejmie się szerszej grupy zadań niż księgowa na etacie.
Odpowiedz
#15
Zawsze można przenieść się na nowy serwer, jednak trzeba pamiętać o tym by sprawnie przeprowadzić migracje danych i przeniesienie całej tej poczty. Możesz też popatrzeć na ofertę https://administracjawww.pl/oferta/przen...zty-i-www/ , oni pomogą Ci przenieść pocztę na nowy serwer.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości