Otrzymaliśmy 32% naszego celu ..
( Zbiórka na rozwój Forum )


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oprogramowanie dla firmy
#1
Witam serdecznie.
Z jakiego oprogramowania korzystacie w Waszych firmach? Jakie systemy najbardziej usprawniają Wam pracę? Ja czytałam ostatnio na stronie https://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/...encja.html o systemach S/4 HANA i jak się okazuje, mogą one bardzo pozytywnie wpłynąć na funkcjonowanie firmy i nawet pozwolić na zyskanie przewagi nad konkurencją. Słyszeliście o nich wcześniej?
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Przede wszystkim wybór oprogramowania zależy w dużej mierze od specyfiki danej firmy. Na przykład do mojej rozważam tego rodzaju https://www.ccontrols.net/pl/produkty/op...-designer/ . Właśnie Altium Designer to zunifikowane środowisko projektowania elektroniki, które łączy wszystkie narzędzia projektowe w jednej aplikacji. Jak najbardziej godne uwagi to oprogramowanie.
Odpowiedz
#3
W dzisiejszych czasach odpowiednie oprogramowanie dla firmy jest bardzo ważne. Dzięki nim można wiele procesów przyspieszyć. Poczytajcie sobie chociażby artykuł http://www.julesvilla.pl/sap-erp-idealny-dla-biznesu/ z niego możecie dowiedzieć się dlaczego warto wybrać system sap.
Odpowiedz
#4
Akurat takie rzeczy powinniście dobierać odpowiednio pod katem Waszego biznesu. Nie ma sensu przepłacać za rozwiązania, które nie wpłyną na Waszą wydajność. Jesli mówimy o produkcji, to na pewno warto zajrzeć do https://telematics.tomtom.com/pl_pl/webf...-business/ W ten sposób bedziecie w stanie odpowiednio wypozycjonować się na rynku. Miejcie to na uwadze.
Odpowiedz
#5
Bardzo fajnym oprogramowaniem jest https://wfirma.pl/ksiegowosc . Jest to program do samodzielnej księgowości, który ma wiele funkcji. Do takich ciekawych według mnie zaliczają się kilometrówki, deklaracje i raporty JPK i zarządzanie sprzedażą. Pod linkiem możecie poczytac więcej o tym oprogramowaniu.
Odpowiedz
#6
Jeżeli w firmie macie zamiar prowadzić contact center lub call center to zobaczcie sobie tę hostowaną platformę - call center software - https://www.cludo.pl/call-center-software/ Działa wzorcowo. Wszystko można dostosować do indywidualnych potrzeb klienta.
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Powiem, że w dzisiejszych czasach dobre oprogramowanie to nie wszystko. Musimy też zadbać o zabezpieczenie tego oprogramowania przed wirusami i atakami. Wyciek poufnych danych może grozić dość solidną karą, np. morele.net - muszą zapłacić teraz kilka milionów za utratę danych osobowych klientów. Żeby nie okazać się w podobnej sytuacji warto wybrać odpowiedni antywirus https://bitdefender.pl  który będzie zapewniał odpowiedni poziom bezpieczeństwa systemów firmowych.
Odpowiedz
#8
Odpowiednie oprogramowanie to bardzo istotna rzecz w każdej firmie. W zależności od branży inne programy i systemy będą konieczne. Jednak zawsze i wszędzie najważniejszą kwestią jest bezpieczeństwo. Należy zadbać o dobry antywirus, który zabezpieczy nasze dokumenty i pliki. Polecam sprawdzić https://bitdefender.pl/ .
Odpowiedz
#9
A z centrali telefonicznej jakiej korzystacie? myślę, że to ważna sprawa w firmie. Odpowiada mocno za to jak wyglądają kontakty z klientami i jak nad zgłoszeniami można zapanować. Im większa jakość centrali i obsługi tym tak szczerze bardziej aktywna sprzedaż. Godna polecenia jest na pewno centrala wirtualna pbx https://focustelecom.pl/focus-pbx/ jesli nie znacie to na pewno warto się zapoznać z ofertą tej firmy i może wypróbować wersję demo. Najlepsza z wirtualnych central obecnie. Daje ogromne możliwości przy maksymalnie niskich kosztach utrzymania. Nie ma ograniczeń tak naprawdę, można korzystać na pewno z nielimitowanej przestrzeni dyskowej w chmurze. Nagrywać wszystkie możliwe rozmowy i je przetrzymywać.
Odpowiedz
#10
Wszystko zależy od tego do czego tego oprogramowania potrzebujesz. U mnie w firmie np. do zabezpieczenia komputerów i telefonów używamy https://bitdefender.pl/produkt/bitdefend...-security/. Jesteśmy zadowoleni, głównie dlatego że chroni wszystkie urządzania całkowicie, a do tego w niczym nie przeszkadza funkcjonowanie tego antywirusa na co dzień.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości