Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kardiolog
#1
Jakiego kardiologa polecacie? Ja myślałam o wizycie u Roberta Pietruszyńskiego, ponieważ jest to lekarz olimpijski i zna się na swojej pracy jak mało kto.  Zauważyłam u siebie ostatnio problemy z sercem, w szczególności podczas wysiłku dlatego uważam, że warto wykonać badanie - próba wysiłkowa Czy ktoś z was ma taką probę za sobą?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
A wiecie na czym polega badanie ekg ? Jeżeli nie, to na stronie lekarze bez kolejki można na ten temat przeczytać bardzo ciekawy artykuł. Dajcie znać, co o nim sądzicie Uśmiech Według mnie, można pogłębić swoją wiedzę w temacie zdrowia itd.
Odpowiedz
#3
Ja słyszałam, że bardzo dobry specjalista kardiolog przyjmuje również w Centrum Medycznego Danea na ulicy Jaworzańskiej 40 w Bielsku-Białej. Jeśli więc są tutaj osoby mające problem z sercem, mieszkające w tych okolicach, to polecam Uśmiech
Odpowiedz
#4
Ja od jakiegoś czasu szukałem dobrego kardiologa w Szczecinie i w końcu trafiłem do dr Bogackiej http://kardiologszczecin.com.pl/ i tu zostaję bo lekarka jest świetna, jest wspaniałym fachowcem, dobrze dobiera leki i wiem, że u niej jestem pod dobrą opieką. Do tego ceny ma rozsądne.
Odpowiedz
#5
Ja niestety musiałem iść niedawno na wizytę do kardiologa bo miałem objawy nadciśnienia, w tym https://apteline.pl/artykuly/czym-jest-n...e-tetnicze artykule piszą o nich dokładnie. No i musiałem przejść na dietę, mniej solić potrawy, rozpocząć ćwiczenia fizyczne. Zobaczymy jakie da to efekty.
Odpowiedz
#6
Jeśli masz problemy z sercem to może czas pomyśleć o zdrowym odżywianiu i zacząć wykorzystywać naturalną moc różnych specyfików jak olej rzepakowy. Nie trzeba od razu szukać specjalnych przepisów na wykorzystanie oleju rzepakowego bo wystarczy stosować jak olej do picia Już 2 łyżeczki dziennie mogą pomóc w uzupełnieniu niedoborów kwasów tłuszczowych.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Przy problemach z sercem konieczny jest zakup ciśnieniomierza. Sama kupiłam taki w sklepie Diagnosis i teraz mogę się codziennie badać i kontrolować swoje ciśnienie.
Odpowiedz
#8
Również polecam sklep diagnosis. Ciśnieniomierze dobrej jakości. Można przechowywać wyniki na urządzeniu do 120 pomiarów
Odpowiedz
#9
Ostatnio zamawiałam stamtąd kilka suplementó bo ktoś mi polecił ten sklep. Bardzo wygodny. Szybko można wrzucić do koszyka to co się potrzebuje bez konieczności szukania po kilkudziesięciu sklepach naraz
Odpowiedz
#10
Oczywiście, że tak. Chodzi w końcu przede wszystkim o to, byście zawsze decydowali się na jak najlepsze rozwiązania w zakresie Waszego zdrowia. Pamiętajcie, że złe prowadzenie się może przyprawić Was o objawy zawału i wcale nie są to żarty. Powinniście być świadomi takich problemów.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama