Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tagi
telefon wasz

Wasz telefon
Jaki aktualnie macie telefon i czy jesteście z tego modelu zadowoleni?
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Sony Z4 - zadowolenie średnie. Dlaczego? Czasem zamula, szybko baterię zżera i do tego jest strasznie delikatny. Dopiero kilka dni temu kupiłem świetny pokrowiec na telefon, dzięki czemu mam nadzieję, że telefon dłużej wytrzyma.
Odpowiedz
Mam LG G3 i jak na moje potrzeby z telefonu jestem bardzo zadowolony.
Odpowiedz
Ja mam Iphone'a 5 ale przed świętami będę miała już chyba nowszy model.
Odpowiedz
Ja mam ten telefon - http://www.maxcom.pl/maxcom-strong-mm901 . Pracuję w ternie, więc potrzebuję wytrzymałego telefonu. Na ten nie narzekam, przeżył swoje a nadal działa, więc jest naprawdę dobry Oczko
Odpowiedz
W moim przypadku to nic specjalnego. Zwyczajny smartfon na kartę, który spełnia w 100% moje oczekiwania. Mogę na nim uruchomić wszystkie potrzebne aplikacje, a gdy zajdzie taka okoliczność, to pstryknę także jakieś zdjęcie, które będzie dla mnie cenną pamiątką. W sytuacji, gdy potrzebuję doładowania, najczęściej wykonują taką czynność przez internet na stronie operatora, gdyż tylko w ten sposób mogę otrzymać bonus w postaci np. dodatkowych środków na konto.
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Szybkie linki

Linki użytkownika

Reklama