Otrzymaliśmy 32% naszego celu ..
( Zbiórka na rozwój Forum )

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podróże służbowe
Szukamy sposobu na optymalizację podróży służbowych. Nasi pracownicy podróżują w zespołach kilkuosobowych, czasem podróżują autem a czasem pociągiem. Zastanawiam się, czy bus 9 osobowy wynajem Warszawa nie byłby najlepszym rozwiązaniem. Dlaczego akurat takie rozwiązanie? Wszyscy podróżują razem, jest małe ryzyko, że coś się stanie, jak również minimalizuje się koszta i czas, kiedy pracownicy są poza firmą.
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Ale przecież dzisiaj jesteście w stanie zorganizować podróże na wiele ciekawych sposobów. Wszystko zależy od Waszej kreatywności. Najlepiej zajrzeć do http://patchworkhostel.pl/udogodnienia/ bo takie hostele świetnie wpisują się w wyjazdy służbowe. Miejcie to na uwadze.
Odpowiedz
Polecam wynając jakis wiekszy komfortowy samochód, ja korzystam z wynajem aut sportowych Kraków
Jestem bardzo zadowolony, duzy wybor samochodow, mozna pozyczac bez kaucji, dla klientów stałych są znizki, takze mysle ze to dobra opcja.
Odpowiedz
My mamy zacząć jeździć za granicę, rozmawiać z kontrahentami. Ciekawe, czy to się uda.
Odpowiedz
Ja mam niedługo podróż służbową, ale do końca nie wiem, jak to będzie . Szefowa powiedziała mi tylko, że wylatuję z Polski i na port lotniczy De Gaulle’a się dostanę. A potem mają po mnie przyjechać. Przyznam się, że będzie to moja pierwsza podróż tego rodzaju i troszkę się martwię tym wszystkim, czy podołam, czy odnajdę się na lotnisku i czy dobrze zapakuję walizkę. Muszę na portalu eSky poczytać troszkę o tym, bo tam są różnego rodzaju porady dla podróżujących.
Odpowiedz
W kwestii przewozów osób do Szwecji, najważniejsze jest wybranie odpowiedniego przewoźnika. Polecam zapoznać się z ofertą firmy https://ravbus.pl/ która jest naprawdę bogata i rozbudowana.
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości