Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tagi
6 9 7 4 1 2 notepad 5 3

Notepad++ 7.5.7
#1
Nazwa: Notepad++ Wersja: 7.5.7 Data: 11.02.2016
Autor: N++ TeamStrona: -Autor oryginału: N++ Team
Pobrań: 0 / 0 (4.59 MB / .exe exe)
Niezarejestrowani mogą pobierać
Download-System © 2006-2012 StefanT
[Obrazek: notepad.jpg]

Data aktualizacji:
30 czerwca 2018
Rozmiar pliku:
4,59 MB

Producent:
N++ Team

System operacyjny:
Windows 2000 [Obrazek: icon_windows_98_nt_2000.gif] / Windows XP [Obrazek: icon_windows_xp_2003.gif] / Windows Vista [Obrazek: icon_windows_vista.gif] / Windows 7 [Obrazek: icon_windows_7.gif] / Windows 8 [Obrazek: icon_windows_8.png]/ Windows 10 [Obrazek: icon_windows_10.png]

Licencja:
bezpłatna

Notepad++ jest bardzo dobrym, darmowym edytorem kodów źródłowych. Projekt bazuje na potężnym komponencie edytora tekstu - Scintilla.
 
 
Aplikacja jest napisana w C++, czystym Win32 Api i STL dzięki czemu działa wydajniej, a wielkość pliku jest bardzo mała. Program obsługuje następujące języki: C, C++, Java, C#, XML, HTML, PHP, JavaScript, RC resource file, makefile, ASCII pliki art (rozszerzenia .nfo , screenshot1, screenshot2), doxygen, pliki INI, pliki BATCH, ASP, VB/VBS źródła plików, SQL, Objective-C, CSS, Pascal, Perl, Python, Lua, TCL, Assembler, Ruby, Lisp, Scheme, Properties, Diff, Smalltalk, Postscript i VHDL.


Załączone pliki
.exe   npp.7.5.7.Installer.exe (Rozmiar: 4.25 MB / Pobrań: 0)
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!


Załączone pliki
.exe   npp.7.5.7.Installer.exe (Rozmiar: 4.25 MB / Pobrań: 0)Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Linki użytkownika

              Reklama