Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Flaga reklamowa
#1
A może jakaś flaga reklamowa? Coś w tym stylu https://www.retio.pl

Na podanej stronie,osobiście znalazłem wiele sposobów na reklamę firmy,trudno się tak naprawdę zdecydować co będzie optymalnym rozwiązaniem..
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Nie wydaje mi się to dobrym pomysłem, patrząc też na to co dzieje sie ostatnimi czasy z naszą pogodą. Moim zdaniem najlepszą inwestycją w promocję biznesu jest reklama internetowa Zielona Góra. Każdy z nas spędza mnóstwo czasu w internecie, czasami nawet nieświadomie patrzymy na reklamy i kodujemy wszystko w głowie. Jeśli potrzebujemy jakiś informacji bądź opinii zawsze zaglądamy do sieci. Bez wątpienia to najtrafniejsza promocja biznesu.
Odpowiedz
#3
A co myślicie na temat koszulek z reklamą czy inną też odzieżą z nazwa firmy etc? Właśnie znalazłam ostatnio na stronie https://janfinish.pl/ ofertę - haftowanie odzieży. Tak sobie pomyślałam, że taka reklama też mogłaby świetnie się sprawdzić w praktyce.
Odpowiedz
#4
Zainwestuj w złoty numer orange, zakup łatwą do zapamiętania kombinację cyfr, która szybko utkwi w pamięci klientom i tym samym zrobisz sobie dobrą reklamę swojego biznes . U nas to zadziałało w firmie
Odpowiedz
#5
Prowadzę salon fryzjerski i w nośniki reklamowe zaopatruje się u DisplayPlanet - jest to polski producent flag reklamowych Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama