Otrzymaliśmy 32% naszego celu ..
Zbiórka na hosting forum (31 Sierpień 2019) ( dla chętnych )


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prywatna uczelnia Wrocław
#1
Co myślicie o prywatnej uczelni wyższej we Wrocławiu, a dokładnie mam na myśli 
Wyższą Szkołę Filologii? Planuję się tam wybrać w przyszłym roku i intensywnie szukam absolwentów
albo aktualnych studentów, którzy napisaliby jak jest. Czy można rzeczywiście dobrze ogarnąć materiał
i tak dalej.
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Też myślę nad studiami właśnie we Wrocławiu więc wiem co przeżywasz.
Trafiłam ostatnio na fajny artykuł, w którym możesz znaleźć właśnie informacje na temat
uczelni prywatnych we Wrocławiu. Myślę, że jak przed Tobą taka trudna decyzja to warto ją dobrze przemyśleć.
Zerknij sobie tutaj http://www.uczelnie.pl/miasto/wroclaw/prywatne/
Odpowiedz
#3
Jeśli filologia to tylko państwowo!
Odpowiedz
#4
Znam te rozterki. Ja miałem to samo, ale wahałem się między filologią polską we Wrocławiu a tą w Krakowie. Ostatecznie wybrałem Kraków, ale wrocławska uczelnia też ma bardzo dobrą reputację. Kraków wybrałem ze względu na samo miasto, które uwielbiam od zawsze. Mam tu dom studencki Kraków i nie zmieniłbym tej decyzji, choć zastanawiam się nad programem MOST i jednym semestrze we Wrocławiu, żeby poznać i tamto miasto
Odpowiedz
#5
Nie znam zbyt wielu osób studiujących we Wrocławiu, za to bardzo dużo dobrego słyszę o krakowskich uczelniach. Warto się rozejrzeć po ofercie szczególnie mniejszych uczelni, które mają trudniejszą sytuacją a przez to bardziej się starają. W efekcie wartość merytoryczna takich kierunków jest dużo wyższa. Dobrym przykładem może być np. rachunkowość studia Kraków na Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości.
Odpowiedz
#6
U mnie wygrała Wyższa Szkoła Prawa i kierunek - oczywiście studia Prawo. Od zawsze mieszkałam we Wrocławiu i bardzo chciałam tam zostać. Takiej uczelni i tego kierunku szukałam bardzo długo, dopiero na tej stronie https://www.prawowroclaw.edu.pl/oferta/p...ie-studia/ udało mi się znaleźć wszelkie potrzebne informacje na ten temat. Jeśli ktoś by chciał się rozwijać w tym kierunku to mogę gorąco polecić tą uczelnię i ten kierunek. Jest świetnie!
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
(23.12.2018, 19:01)Evve napisał(a): Jeśli filologia to tylko państwowo!

Ja tam zdecydowałem się na angielski w biznesie na tej uczelni http://wse.krakow.pl/pl/studia/studia-ii...w-biznesie i jestem mega zadowolony, wszyscy mili, mity o niemiłych paniach z dziekanatu się nie sprawdziły, a poziom nauki moim zdaniem pierwsza klasa. Nie ma reguły!
Odpowiedz
#8
Zastanów się czy iść na studia, wydaje mi się to stratą czasu. Zachęcam do zapoznania się z rynkiem pracy, kogo potrzeba, gdzie jest przyszłość , potem możesz ukierunkować się na jakimś kursie i poszukać pracy przez https://mojprogres.pl/kalkulator-wynagrodzenia . Ja tak zrobiłam i jestem bardzo zadowolona, nie zmarnowałam 5 lat na studia i żyję dostatnie Smile
Odpowiedz
#9
Trzeba się zastanowić nad tym jakie studia wybrać. Jednak ma to znaczenie na przyszłość. Macie dobrą uczelnię. Wiem, że tutaj http://www.pswbp.pl także sporo osób studiuje. Ekonomiczne czy informatyczne kierunki są teraz popularne. Jak oceniacie je?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości