Otrzymaliśmy 26% naszego celu ..
Zbiórka dla forum (Domena - 30.03.19) ( dla chętnych )

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prywatna uczelnia Wrocław
Co myślicie o prywatnej uczelni wyższej we Wrocławiu, a dokładnie mam na myśli 
Wyższą Szkołę Filologii? Planuję się tam wybrać w przyszłym roku i intensywnie szukam absolwentów
albo aktualnych studentów, którzy napisaliby jak jest. Czy można rzeczywiście dobrze ogarnąć materiał
i tak dalej.
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Też myślę nad studiami właśnie we Wrocławiu więc wiem co przeżywasz.
Trafiłam ostatnio na fajny artykuł, w którym możesz znaleźć właśnie informacje na temat
uczelni prywatnych we Wrocławiu. Myślę, że jak przed Tobą taka trudna decyzja to warto ją dobrze przemyśleć.
Zerknij sobie tutaj http://www.uczelnie.pl/miasto/wroclaw/prywatne/
Odpowiedz
Jeśli filologia to tylko państwowo!
Odpowiedz
Znam te rozterki. Ja miałem to samo, ale wahałem się między filologią polską we Wrocławiu a tą w Krakowie. Ostatecznie wybrałem Kraków, ale wrocławska uczelnia też ma bardzo dobrą reputację. Kraków wybrałem ze względu na samo miasto, które uwielbiam od zawsze. Mam tu dom studencki Kraków i nie zmieniłbym tej decyzji, choć zastanawiam się nad programem MOST i jednym semestrze we Wrocławiu, żeby poznać i tamto miasto
Odpowiedz
Nie znam zbyt wielu osób studiujących we Wrocławiu, za to bardzo dużo dobrego słyszę o krakowskich uczelniach. Warto się rozejrzeć po ofercie szczególnie mniejszych uczelni, które mają trudniejszą sytuacją a przez to bardziej się starają. W efekcie wartość merytoryczna takich kierunków jest dużo wyższa. Dobrym przykładem może być np. rachunkowość studia Kraków na Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości.
Odpowiedz
U mnie wygrała Wyższa Szkoła Prawa i kierunek - oczywiście studia Prawo. Od zawsze mieszkałam we Wrocławiu i bardzo chciałam tam zostać. Takiej uczelni i tego kierunku szukałam bardzo długo, dopiero na tej stronie https://www.prawowroclaw.edu.pl/oferta/p...ie-studia/ udało mi się znaleźć wszelkie potrzebne informacje na ten temat. Jeśli ktoś by chciał się rozwijać w tym kierunku to mogę gorąco polecić tą uczelnię i ten kierunek. Jest świetnie!
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości