Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pracownicy IT
#1
Ostatnio zaczynam zauważać braki w kadrze IT i myślę o leasingu pracowników w tej dziedzinie. Znalazłem ofertę https://hrk.pl/pl/it-contracting ale chciałbym poznać Wasze opinie i doświadczenia. Czy ktoś z Was korzystał z leasingu pracowników IT? Jakie są Wasze spostrzeżenia na ten temat?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
W dzisiejszych czasach bardzo stawia się na rozwój technologii sztucznej inteligencji. W szkoleniach z tego zakresu sprawdza się firma https://www.deeptechnology.ai
Odpowiedz
#3
A czy ktoś z Was orientuje się może, jak kształtują się w hays poland zarobki osób od it? Mój mąż zastanawia się właśnie nad złożeniem tam papierów do pracy i chciałby dowiedzieć się jak najwięcej Uśmiech
Odpowiedz
#4
Można próbować znaleźć też osoby do pracy, chętnych pewnie nie będzie brakować. Tylko jak zatrudnić te najlepsze osoby? Może rozwiązania dla działów HR jakie oferuje Extended Tools okażą się pomocne. Dzięki nim można nie tylko sprawdzić jakie kwalifikacje ma kandydat ale także jak personalnie sprawdzi się w firmie.
Odpowiedz
#5
Niektóre pytania są trudne do jednoznacznego zdefiniowania, wymagają refleksji.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama