Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przestrzeń publiczna
#1
Cześć Forumowicze! Chciałam podzielić się z Wami fascynującym artykułem, który znalazłam na stronie https://nowemedium.pl/lifestyle/porady/c...hitektury/ Autor artykułu rzetelnie omawia różne elementy małej architektury, takie jak ławki, kosze na śmieci, czy oświetlenie uliczne, podkreślając ich znaczenie dla kształtowania przestrzeni publicznych. To świetne wprowadzenie do tego fascynującego tematu! Czy ktoś z Was interesuje się małą architekturą lub ma doświadczenia w projektowaniu przestrzeni miejskich? Chętnie wysłucham Waszych opinii! Zapraszam do dyskusji!
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Wydaje się to całkiem rozsądne, dobrze prawisz Uśmiech
Odpowiedz
#3
W ostatnim czasie przyglądaliśmy się z mężem różnym dostawcom małej architektury miejskiej, według naszej oceny Parkaria  https://www.parkaria.pl/produkty/lawki-p...i-ogrodowe wyróżnia się swoją szeroką ofertą. Zastanawiam się, czy ławki ogrodowe dostępne w ich asortymencie są równie solidne, jak się zapowiadają. Czy ktoś miał już okazję z nich korzystać? Chciałabym przeczytać Wasze opinie i doświadczenia związane z tymi produktami.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama