Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wózek na wyjazdy
#1
Jaki lekki wózek spacerówkę polecacie na wyjazdy?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Jak szukasz takiej typowej leciutkiej spacerówki dla dziecka to polecam x-lander x-fly, też ją włąśnie kupiłam i jestem nią zachwycona, służy mi tak na co dzień bo dla dziecka okazała się też bardzo wygodna, maluch ją uwielbia
Odpowiedz
#3
 Świetna spacerówka typu parasolka to wózek euro-cart Ezzo. Wózek nie tylko super wygląda ale na spacerach sprawuje się bez zarzutu. Ezzo posiada regulowane oparcie, do pozycji leżącej , stalowy stelaż oraz okienko w budce. Mama ma do dyspozycji pojemny koszyk i kieszonkę w tylnej części budki.
Odpowiedz
#4
Nie wiem co Ci polecić...
___
blog finansowy
Odpowiedz
#5
Wybór wózka to ważna sprawa, nasz maluch spędzi w nim dużo czasu więc warto aby miał wygodnie i bezpiecznie. Osobiście polecam wam sklep https://www.martinesbaby.pl/  w którym ja kupiłem wózek dla mojej córeczki. Jakość jest dobra, a mają duży wybór więc każdy znajdzie coś dla siebie. Cenowo mają szeroki wybór, są i tańsze i droższe. Sprawdźcie ich ofertę bo warto.
Odpowiedz
#6
Ja zdecydowałam się na zakup wózka wielofunkcyjnego, bo dzięki temu miałam od razu zarówno wózek głęboki jak i spacerówkę. Za najlepszy dla siebie uznałam wózek Riko Villa , który bez problemu zabieram w podróż, bo najważniejsze jest dla mnie aby córcia miała wygodnie i była bezpieczna. Mój wózek prowadzi się bardzo wygodnie, posiada lekki aluminiowy stelaż oraz koła z poliuretanu.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Ja od siebie polecam spacerówkę euro-cart Flex, jest to nowy model wózka tej marki którego dużą zaletą est szerokie siedzisko które posiada wyższe oparcie oraz większe koła ze świetną amortyzacją. Wózkiem steruje się bardzo łatwo i dlatego spacery to przyjemność .
Odpowiedz
#8
A na jaką kwotę trzeba się nastawić, chcąc kupić solidny wózek?
Sprawdź profesjonalne usługi sprzątające Małopolska!
Odpowiedz
#9
A czy do spacerówki trzeba kupić jakieś akcesoria? Słyszałam, że taka torba do wózka https://4kidspoint.pl/1176-torba-do-wozka bardzo się przydaje. Co o tym myślicie? Co prawda przy wózku jest koszyk, ale na drobiazgi trzeba coś mieć. Dziewczyny jakie są Wasze przemyślenia w tym temacie?
Odpowiedz
#10
Wydaje mi się, że EasyGo Minima Plus powinien być dobry. Jest lekki i łatwo się składa, a po złożeniu zajmuje mało miejsca. Mimo to, ma wysokie oparcie, które zapewni Twojemu dziecku komfort podczas spacerów. Ja mam, używam na co dzień, ale na wyjazdy też i w obu przypadkach się sprawdza.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama