Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tagi
firma własna

Własna firma
#61
Ja w swojej firmie zdecydowałam się zmienić zarządzanie fakturami i postawiłam na te elektroniczne zamiast papierowych. Nie dość że usprawniają pracę firmy to jeszcze zwiększają bezpieczeństwo danych. Poza tym mają one szereg innych zalet o których można poczytać tu: https://www.ideo.pl/e-faktury/ . To naprawdę świetne i nowoczesne rozwiązanie.
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#62
Jak dla mnie najgorsze w prowadzeniu własnej firmy jest dbanie o różne formalności, takie jak np. regularne prowadzeni eszkoleń z zakresu bhp - https://www.seka.pl/oferta/szkolenia-i-u...p-wroclaw/. Wiem, że dbannie o bezpieczeństwo jest ważne, ale ta cała papierkologia potrafi być męcząca.
Odpowiedz
#63
Ja zastanawiam się nad usługą jaka jest ochrona fizyczna obiektów prowadzę z mężem firmę budowlana i mamy sporo sprzętu, a taka ochrona fizyczna obiektów mogłaby ochronic nasz magazyn firmowy przed złodziejami. Taki towar jest bardzo chodliwy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Linki użytkownika

              Reklama