Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reklama dla firmy
#1
Jak reklamować swój biznes?

Czy macie jakieś sprawdzone porady?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
W zależności od branży wypromowanie strony to różne koszty. Im frazy popularniejsze i bardziej oblegane tym będzie drożej. W pierwszej kolejności jednak powinno się sprawdzić czy strona jest zrobiona poprawnie tzn czy nie ma duplikatów ( stron z ta samą treścią pod innymi linkami ) jak wygląda na różnych urządzeniach ( komputer, tablet, smartfon ) czy ma dobre i unikalne treści, jak szybko się ładuje itd itp

Można poszukać w internecie stron umożliwiających audyty online - co prawda są to zazwyczaj okrojone wyniki ale dzięki temu wiele błędów można poprawić samemu.

Zerknij sobie tutaj:
http://skawina.eu/reklama-internetowa-dl...najlepiej/

Na stronie jest opisane jaka reklama dla mikro firmy da najlepsze efekty!
Odpowiedz
#3
Reklama firmy to tak naprawdę niemal 1/3 jej sukcesu, dlatego nie powinniśmy o niej zapominać. Ale nie tylko nie zapominać, ale i prowadzić ją w umiejętny sposób, z wykorzystaniem narzędzi, jakie daje dziś internet. Oczywiście nie musimy się na tym znać, mamy od tego agencję Nakatomi z jej zdolnymi i rozeznanymi pracownikami. Zaufajmy jej.
Odpowiedz
#4
Każdy biznes wymaga odpowiedniej reklamy - w końcu to dźwignia handlu. Na rynku jest wiele opcji od reklamy stacjonarnej po internetową na gadżetach i ulotkach kończąc. Jednak poszukiwania produktów i usług zazwyczaj rozpoczynamy w Internecie - dlatego warto postawić na marketing internetowy i usługi typu pozycjonowanie, adwordsy, remarketing. Opracowanie strategii marketingową oraz jej realizację można zlecić skutecznej agencji interaktywnej www.solv.pl/uslugi, której pracownicy skrupulatnie zrealizują plan promocji Twojej firmy.
Odpowiedz
#5
Reklamy w internecie na pewno się sprawdzają i są ciekawe. A zwykłe formy? Jak szybko dotrzeć do klienta? Wiem, że flagi reklamowe to także ciekawa opcja reklamy, bo jak taką ustawimy w widocznym miejscu to będzie przyciągała nowych klientów. Macie takie?
Odpowiedz
#6
Ja uważam, że w kwestiach reklamowych najlepiej zdać się na profesjonalistów. Ja zdecydowałam się na performance marketing, bo po konsultacjach uznałam, że będzie najlepszą formą reklamy mojego biznesu. Muszę przyznać, że efekty są  zadziwiające. Nie spodziewałam się aż takiego wzrostu odbiorców, a co za tym idzie - znacznego wzrostu sprzedaży. W dzisiejszych czasach wszystko przenosi się do sieci, więc myślę, że warto również stawiać na marketing internetowy, bo jest to z pewnością najskuteczniejsza forma reklamy. Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Dla firm działających lokalnie również najlepiej sprawdza się właśnie reklama lokalna, na przykład na plakatach czy też billboardach. Wyklejaniem takich reklam na terenie Wrocławia zajmuje się firma https://superdrukowanie.pl/110-montaz-re...ie-wroclaw, polecam się z nimi w razie potrzeby skontaktować Wink
Odpowiedz
#8
A może prezentacja wizualna firmy? Jakieś plakaty na stojakach, albo gabloty reklamowe? My mamy świetny stojak na trzy plakaty triboard. Mogę śmiało go polecić!
Odpowiedz
#9
Posiadanie strony internetowej to podstawa skutecznej reklamy. Kolejną kwestią jest budowanie zaufania do witryny poprzez tworzenie i dystrybucję wartościowych treści, optymalizacje strony pod kątem SEO i jej pozycjonowanie. Warto w tym celu zdać się na specjalistów, którzy kompleksowo zajmą się promocją naszej firmy i pozyskaniem nowych klientów. My postawiliśmy na firmę Ideo, która poszczycić się może bogatym portfolio, w którym znajdują się przykłady skutecznie wypozycjonowanych stron, zarówno tych mniejszych jak i większych. Na stronie https://www.ideo.pl/realizacje/komplekso...m,250.html znajduje się przykład pozycjonowania dla jednego z klientów z branży meblarskiej. Polecam!
Odpowiedz
#10
Nie wiem czy spotkaliście się z taką formą reklamy jak marketing szeptany? Teraz dużo firm na taki się decyduje. Przekaz o firmie czy usługach dociera do dużej grupy odbiorców. Możecie też sobie poczytać takiego marketingowego bloga jak http://socialon.pl/ , z którego ja na przykład sporo się dowiedziałem. Widać, że pisze go osoba, która jest obeznana w temacie. Przydaje się taka wiedza.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama