Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki jest Wasze hobby
Moim hobby stała sie moda. Interesuje sie nią i lubię sie bawić dodatkami. Ubrania stały sie dla mnie na tyle ważne, że pomyślałam o tym, aby założyć własną markę odzieżową. Mam mnóstwo pomysłów na ciekawe projekty, natomiast jak na razie nie stać mnie na ich realizację. Tutaj udali mi się znaleźć ciekawą ofertę, która pozwala na założenie własnej marki bez większego wkładu własnego https://www.reflect.pl/wlasna_marka_odziezowa.html .
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

tancze Big Grin duuuzo tancze i ejstem szczesliwa, wybralam szkole w Lodzi https://www.spot66.pl/kursy-solo/bachata-solo/ najlepsza na swiecie !
Odpowiedz
Uśmiech .
Odpowiedz
Uśmiech .
Odpowiedz
Kocham podróżować, zwiedzać nowe miejsca, kraje, zagłębiać się w obcą kulturę i obyczaje. W tym roku zdecydowałam się zamiast leniwego wypoczynku na aktywne zwiedzanie Gruzji, razem z biurem Konsorcjum.pl. Mamy bardzo bogaty harmonogram, z czego jestem niesamowicie zadowolona. Wycieczkę kupiłam w okazyjnej cenie 2500 złotych na aż 9 dni! To była świetna okazja!
Odpowiedz
Jeżeli chodzi o mnie, to naprawdę sporo podróżuje, pozwala mi to wypocząć od codziennych obowiązków.

fizjoterapia Bydgoszcz
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Zastanawiam się nad nauką gry w szachy. Kiedyś w szkole grałam i pamiętam, że dość mi się podobało. Ostatnio znalazłam artykuł link o klubach w Rybniku i korci, żeby się zapisać. Trochę też przy okazji wyjdę z domu, do ludzi... Uśmiech
Odpowiedz
Uwielbiałam biegać, jednak po wypadku kręgosłupa musiałam zrobić dłuższą przerwę w moim hobby. Dzięki Pomorskiemu Rehabilitantowi Marcinowi Rosadzińskiemu, po leczeniu jego innowacyjną i autorską metodą obecnie, mogę wrócić do aktywności fizycznej, ponieważ po bólu kręgosłupa zostało jedynie nieprzyjemne wspomnienie!
Odpowiedz
Dzień dobry, od przeszło dwóch lat moim hobby jest ogrodnictwo i uprawa roślin. Zapatruję się w sadzonki m.in. borówki amerykańskiej/mini kiwi od szkółki romańscy. Fachowe doradztwo oraz wysokiej jakości rośliny. Dają bardzo dużo owoców. Polecam!
Odpowiedz
Ostatnio zacząłem odnawiać stare rzeczy typu meble, dekoracje, doniczki, które mam w domu lub gdzieś znalazłem. Zawsze zostawały w garażu na później, aż w końcu się sporo tego uzbierało i znalazł się czas na to Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama