Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Architekci w MG Projekt
#1
Dzień dobry, interesują mnie opinie o rzutach i projektantach - architektach w pracowni MG Projekt http://www.mgprojekt.com.pl/ . Zainteresowała mnie tam jednak z super nowości, dokładniej Oszust z promocją -10 % . Jednak wiecie, nie chcę kupić projektu wymagającego ogromnej liczby zmian. To jak ?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
No w MG Projekt masz tak, że projekty są gotowe do budowania. Nic nie trzeba zmieniać, tylko trzeba doczytać, jak dokładnie wygląda konstrukcja. Moim zdaniem architekci tej pracowni dobrze pracują, obliczenia są naprawdę dokładne. Musisz tylko wiedzieć, że pracownia żadnych zmian nie robi, tylko się na nie zgadza. I wypisuje darmowe poświadczenie.
Odpowiedz
#3
Zapomniałaś napisać, że na bieżąco masz tam wsparcie architektów tej pracowni. Jak czegoś w projekcie nie rozumiesz, albo nie wiesz, czy się na coś zdecydować, to oni Ci dokładnie odpowiedzą na pytania. Beż żadnego ściemniania. A na siłę też niczego nie wciskają, dbają o swoją renomę.
Odpowiedz
#4
Dobrze rozplanowany dom to bardzo ważna rzecz, o którą musicie zadbać już na pierwszym etapie budowy. Tu myślę, że też trzeba będzie dograć wiele innych rzeczy, budowa domu to bardzo skomplikowany i czasochłonny proces. Zastanawialiście się nad wentylacją mechaniczną? Warto według mnie przynajmniej poczytać sobie artykuł od https://erco-lodz.pl/wentylacja-grawitac...-i-zalety/ na ten temat wentylacji grawitacyjnej i porównać sobie to z innymi właśnie rozwiązaniami.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama