Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nawilżenie ciała
#1
Cześć. Nawilżenie ciała to dla mnie zmora, bo mam strasznie suchą skórę. Pomożecie coś? Jak sobie z tym radzić?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Moja skóra jest ostatnio wysuszona i kupiłam olejek witaminowy balansujący Hildegard Braukmann który pozwala mi szybko nawilżyć skórę. Nie zostawia on tłustych śladów na skórze. Można pozbyć się szorstkiej skóry dużo szybciej dzięki naturalnym kosmetykom.
Odpowiedz
#3
Bardzo fajny, niedrogi i skuteczny jest balsam nawilżający do ciała z melonem od Bielendy z serii exotic Paradise. Chyba najlepszy z balsamów nawilżających jakie do tej pory miałam. Szybko się wchłania dobrze nawilża skórę, ekstra pachnie i jest wydajny Wink
Odpowiedz
#4
nawilżenie od zewnątrz jest na pewno ważne, ale myślę ze też nie mzona zapominac o tym zeby od środka działać, pić dużo wody, olej z wiesiołka też ma take właściwości zę nawilża i ujędrnia suchą skórę, od października biorę kapsułki oeparol i to chyba mój pierwszy sezon zimowy gdzie skóra wygląda dobrze i nie mam suchych plam
Odpowiedz
#5
Moja skóra też ma skłonności do przesuszania się. Muszę regularnie używać balsamów i peelingować martwy naskórek. Mój ulubiony zestaw to balsam i peeling ujędrniający taki różowy od bielendy z serii exotice Paradise. Z tego co pamiętam ma w składzie olejek różany. On świetnie radzi sobie z moją suchą skórą i pachnie słodziutko :3
Odpowiedz
#6
Nie da się ukryć, że pielęgnacja skóry suchej jest bardzo wymagająca. Taka skóra jest bardziej podatna na wszelkiego rodzaju podrażnienia i urazy, poza tym lubi się też łuszczyć. Najważniejsze jest regularne nawilżanie, najlepiej po każdym kontakcie skóry z wodą. Sądzę, że ważne jest również dostarczanie wody "od wewnątrz", czyli wypijanie codziennie odpowiedniej ilości płynów.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
a może jakieś naturalne kosmetyki? Spróbuj sobie, może u Ciebie się sprawdzi Uśmiech
Fajną ofertę ma cosmeticos.pl - z różnych zakątków Europy kosmetyki Uśmiech
Może akurat Uśmiech
--------------------------
https://www.lokalnatelewizja.pl/firmy/39...-naturalne
Odpowiedz
#8
Witam,co sądzicie o balsamach do ciała? Wolicie balsamy czy olejki? Ja długi czas stosowałam olejki,jednak ostatni na jaki trafiłam zaczął zostawiać ślady na moich ubraniach. Co sądzicie o tym https://ziaja.com/products/substance/escyna ? Chętnie poznam Wasze opinie, co myslicie o balsamach z Ziaji?
Odpowiedz
#9
Ja tez od zawsze mam suchą skórę, używam balsamów do suchej skóry, staram się pić dużo wody i regularnie biorę kapsułki oeparol, one w składzie mają olej z nasion wiesiołka, który nawilża skórę od wewnątrz, skóra jest wygładzona i rzeczywiście widzę u siebie te efekty.
Odpowiedz
#10
Popatrz sobie na kosmetyki z bielendy, sama uzywam ich od dawna i bardzo sobie chwale.. Teraz zakochalam sie w serii japan lift to linia przeciwzmarszczkowa ale maja tez fajne kremy nawilzajace, maseczki czy kremy do rąk Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama