Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tagi
kuchni aranżacja

Aranżacja kuchni
ładne propozycje Uśmiech
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Też mam kuchnię w stylu prowansalskim ale się trochę na nią namęczyłam. O ile z samymi kolorami jakichś specjalnych problemów nie miałam, bez problemu dopasowałam farby duluxa easycare do płytek, to kurcze z dodatkami się namęczyłam że masakra. W kazdym razie dla mnie dla mieszczucha, nie umiałam po prostu wydobyć tego naturalnego wiejskiego efektu. Ale po wielu próbach i błędach w końcu się udało i ostatecznie stwierdzam że kuchnie prowansalskie mają więcej klimatu niż nowoczesne
Odpowiedz
W moim domu staramy się iść z duchem czasu i stawiamy na nowoczesność. W aranżacjach liczy się funkcjonalność. Na przykład teraz, gdy przymierzamy się do remontu kuchni w pierwszej kolejności szukamy jakiś ciekawych sprzętów. Wczoraj żona pokazała mi płytę indukcyjną Candy, która sama rozpoznaje rozmiar naczynia i ma funkcję blokady panelu, co jest szczególnie ważne gdy w domu dzieci.
Odpowiedz
Moja kuchnia została zaprojektowana w stylu nowoczesnym. Dominują w niej stonowane kolory, które optycznie powiększają przestrzeń. Niezbędnym elementem jest mój nowy ekspres, który udało mi się kupić w korzystnej cenie https://www.ceneo.pl/oferty/nespresso. Można porównywać kilka modeli i wybrać ten najlepiej dopasowany do swoich potrzeb.
Odpowiedz
Na pewno warto też w kuchni zawiesić coś na ścianie. Może to być na przykład ciekawy tematyczny plakat. Bardzo fajnym pomysłem będzie oprawienie go w ramę aluminiową: http://galeriaram.pl/ramy-alumiowe/. Dzięki temu będzie się prezentował bardzo nowocześnie.
Odpowiedz
Aranżacja kuchni to bardzo odpowiedzialne zadanie, ponieważ jest to pomieszczenie w którym spędzamy dużo czasu wykonując różne działania i stale się poruszając. Dlatego właśnie ważne jest dobre zaplanowanie układu pomieszczenia. Pamiętajmy o tym tworząc plan ułożenia zarówno mebli jak i sprzętów. Jeśli nie zrobimy tego od razu, późniejsza przeróbka może być niemożliwa, a użytkowanie tego wnętrza będzie dla nas kłopotem.
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Jak dla mnie dobrze jest pamiętać o zmywarce , wiadomo że jest to bardzo wygodne niż stanie przy zlewie . Moja znajoma niedawno zakupiła sobie zmywarkę Candy bardzo nowoczesny producent, ona sama jest bardzo zadowolona nie dość iż jest to bardzo oszczędne rozwiązanie to na pewno pozwoli nam zająć się czym innym , choćby nawet coś poczytać.
Odpowiedz
Ja w mojej kuchni wykorzystałam profile led, ponieważ zależało mi na nowoczesnym i stylowym oświetleniu. W ten sposób stworzyłam wyjątkowy klimat w szybkich czasie i niskim kosztem
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

Szybkie linki

Linki użytkownika

Reklama