Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opony samonośne- warto?
#1
Najczęściej zdarzającą się usterką w moim aucie zawsze były pony, mam już takiego pecha, że "muszę" wjechać na jakiś gwóźdź czy coś co uszkodzi ogumienie. Bardzo zaciekawiła mnie zatem opcja zakupu opon samonośnych, nawet nie musiałbym wozić koła zapasowego w bagażniku no i oczywiści zaoszczędziłbym sobie fatygi związanej z wymianą koła. To co tu https://www.continental-opony.pl/samocho...lnosci/ssr przeczytałem dosłownie mnie uskrzydliło i teraz rozglądam się gdzie kupić takie opony z systemem run-flat. Może ktoś z Was podrzuci mi namiar na jakiś sklep w Warszawie lub okolicach?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Prawdę powiedziawszy pierwsze słyszę o takich oponach, mam troszkę inne pytanie. Kupiłem pierwszy raz opony całoroczne i zauważyłem na nich oznaczenie takie jak na tej oponie. I teraz pytanie co to za oznaczenie? I co ono właściwie oznacza?
Odpowiedz
#3
W tym artykule http://cbiopony.com.pl/2019/01/22/rodzaj...chodowych/ masz opisane wszelkie rodzaje opon to może znajdziesz tu odpowiedz na swoje pytanie. Aż tak biegła nie jestem w temacie bo mąż zna się na tych wszystkich oznaczeniach, właściwościach i czym się różnią jedne opony od drugich. Ja raczej siadam i jadęUśmiech
Odpowiedz
#4
Niestety takie sytuacje na drodze się zdarzają, nie tylko Tobie  Big Grin Aby nie trzeba było wzywać od razu pomocy drogowej warto nauczyć się, jak sobie radzić w takich właśnie sytuacjach. Oprócz tego warto mieć w bagażniku koło dojazdowe. Jest to specjalne koło, które można założyć na czas dojazdu do warsztatu. Nie kosztuje dużo i nie zajmuje dużo miejsca, są to jego dwa najważniejsze atuty. A Wy jakie koła wozicie w autach - dojazdowe czy tradycyjne koła zapasowe?
Odpowiedz
#5
Mnie pasują Wink

___
miernik lakieru
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama