Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tagi
biuro rachunkowe

biuro rachunkowe
ja byłam jestem i będę za wszystkim co online oczywiście po odpowiednim researchu marki. Jakieś 5 lat temu zdecydowałam sie na współracę z macaccounting.pl zajmującą się profesjonalną księgowością i doradztwem. Wtedy zaczynaliśmy od podstaowwych usług, a w tej chwili pakiet poszerzył się o dodatkowe elemrnty. Obsługują na full moją księgowość i zajmują się też doradztwem. Korzystają tylko z nowoczesnych technik dzięki czemu mam dostęp online do całej księgowości o każdej porze dnia i nocy. Wszystko załatwiamy online bo odpowiedzi przychodza migiem i nie ma potrzeby ponaglania czy proszenia o info zwrotne
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Ja uważam, że warto spróbować prowadzić księgowość samemu. Można to zrobić za pomocą tego serwisu https://wfirma.pl dzięki czemu nie będziemy całkowicie osamotnieni bo zawsze możemy skorzystać z rad ekspertów Uśmiech co jest niezwykle przydatne zwłaszcza na początku zajmowania się rachunkowością. Koszt usługi jest niski, a dodatkowo serwis jako jedyny udostępnia rozbudowany system kadrowo płacowy Oczko.
Odpowiedz
Na prawdę jeszcze się nad tym ludzie zastanawiają? wyobraźcie sobie sytuacje w której jest jedna księgowa i prowadzi 15 firm, i jednego dnia każdy coś od niej potrzebuje pisze po kilka razy dziennie itd. Każdemu braknie doby i o pomyłki nie trudno.  Mój brat od razu wybrał usługi biura http://www.glc.pl/ksiegowosc  outsourcing księgowości w którym zamiast jednej księgowej pracuje cały sztab profesjonalistów, co dwie głowy to nie jedna prawda? a tam głów jest co nie miara. Brat bardzo sobie chwali obsługę i sprawność w załatwianiu potrzebnych rzeczy. Nie wspominam nawet o tym że jest to tańsze rozwiązanie.
Odpowiedz
Ja próbowałam swoich sił w samodzielnej księgowości ale to jednak nie dla mnie. Od kilku miesięcy moją księgowością zajmuje się biuro doradztwa podatkowego Kasprzyk i Niziołek z Gliwic. To firma rodzinna prowadzona przez ojca i córkę, są na rynku już 20 lat. Widać, że poza doświadczeniem mają tez ogromny zasób wiedzy więc mogę spać spokojnie Uśmiech
Odpowiedz
Zajrzyj tutaj.

Na ifirma.pl znajdziesz wszystkie niezbędne wiadomości na ten temat. Polecam zajrzeć, gdyż moim zdaniem biura rachunkowe online są bardzo korzystnym rozwiązaniem. W tym biurze akurat otrzymasz jeszcze możliwość korzystania z bardzo dobrego oprogramowania, za darmo.
Odpowiedz
Ja jak rozpoczyna lam działalnośc to planowałam sama prowadzić księgowość. Niby to takie proste się wydawało jednak szybko zmieniłam zdanie. Teraz księgowość prowadzi dla mnie biuro Smart Tax https://smarttax.pl/biuro-rachunkowe-warszawa-ursus . Nie musze się o nic martwić - wysyłam papiery i wszystko robią za mnie.
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

Szybkie linki

Linki użytkownika

Reklama