Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BMW
#1
Hej, przymierzam się do kupna BMW i kiedy powiedziałam o tym znajomemu zaczął śmiać się ze mnie, że chyba lubię fajerwerki. Nie wiecie o co może mu chodzić?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Pewnie chodzi mu o to, że aktualnie trwa akcja serwisowa bmw egr W Korei w paru samochodach BMW z powodu wadliwej części zapaliły się silniki, ale to dotyczy tylko silników diesla. Poza tym na rynek Koreański zapewne poszła określona seria pojazdów, która nie była sprzedawana w naszym regionie. Twój znajomy zdecydowanie przesadza, ale jeśli masz wątpliwości, to kupując BMW z silnikiem diesla możesz go bezpłatnie sprawdzić w każdym autoryzowanym serwisie.
Odpowiedz
#3
A gdyby faktycznie coś się wydarzyło to pamiętaj aby nie panikować. Poczytaj koniecznie o tym, jak się zachować w razie jakiejkolwiek awarii na drodze: http://pomocdrogowa.olkusz.pl/co-robic-w...-na-drodze. Myślę, że to ułatwi zachowanie spokoju w razie problemów.
Odpowiedz
#4
A jaki olej do BMW polecacie? konkretnie e46, bryka już niemłoda, ale jeszcze swoje potrafi. Nie mam żadnego garażu i muszę go trzymać pod blokiem, dlatego trochę mam obawy o odpalanie rano, czy tam się nic w silniku nie pokiełbasi. Podobno są oleje dostosowane do niskich temperatur. Ktoś jest w stanie polecić jakiś konkretny?
Odpowiedz
#5
Jeśli ktoś z Was miałby ochotę wypożyczyć sobie BMW na dłuższy okres czasu, to polecam skorzystać z oferty wypożyczalni Global Elite Car z Warszawy. Na stronie https://globalelitecar.pl/wynajem-dlugoterminowy-bmw/ możecie zapoznać się z jej pełną ofertą, do czego również serdecznie zachęcam.
Odpowiedz
#6
Jeśli już jesteście posiadaczami BWM lub dopiero się nimi staniecie, dobrze jest moim zdaniem wiedzieć, gdzie w razie czego możecie kupić części zamienne. Na pewno jeśli chodzi o dobrej jakości i oryginalne części do bmw sklep czescidobmw.pl posiada bardzo obszerną i atrakcyjną ofertę w tym zakresie. Polecam wam do nich zajrzeć i przekonać się samemu
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
To już chyba lepiej jest postawić na jakiś inny samochód i nie ryzykować własnym życiem. Wybór jest przecież całkiem spory. Ja przeprowadziłam kompletny remont własnego samochodu, by był maksymalnie bezpieczny. Niepotrzebne części sprzedałam na skupie https://ph-zebra.skupujemykatalizatory.pl/. Może i Wam taki skup się przyda.

Wstydniś
"I had the craziest dream last night. I was dancing the White Swan."
Odpowiedz
#8
Marka oczywiście ma znaczenie, ale warto też zwrócić uwagę na stan techniczny samochodu, jeśli decydujemy się na zakup używanych aut. Dzięki temu unikniemy późniejszych rozczarowań i kosztów związanych z licznymi naprawami, jeżeli okaże się, że poprzedni właściciel nie dbał o ten samochód. Jeśli nie znasz się na mechanice, to na szczęście w sieci znajdziesz sporo artykułów, które w zupełności wystarczą, żeby znać podstawowe kwestie. Uśmiech
Odpowiedz
#9
Cóż, BMW to już dawno nie to, czego ludzie się spodziewają. Osobiście wolę "japończyki". Toyoty na przykład są świetne, a Lexusy tym bardziej. Mamy dwa samochody. Jeden to Toyota, drugi Citroen, którego używamy do pracy. W nim musimy dość często wymieniać dywaniki i pokrowce, bo przewozimy różne rzeczy na eventy. Znalazłam fajną stronę https://motohobby.pl/ gdzie są dywaniki w dość przystępnej cenie Uśmiech
Odpowiedz
#10
Jedna z wielu marek godnych uwagi. Zależy co kto woli. Druga sprawa to możliwości finansowe. Niektórzy kupują samochody w salonach jeśli nowe modele. Wielu wybiera samochody używane i to też dobra opcja. Na portalach takich jak Pokato widziałem ogłoszenia bmw seria 1 i inne. Warto tam zajrzeć.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama