Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam prawnika z Gdańska
#1
Szukam prawnika, który w Gdańsku zajmuje się sprawami związanymi z obsługą kredytów indeksowanych we frankach. Jak możecie kogoś polecić, kto kompleksowo może taką sprawę poprowadzić to dajcie znać jak to wygląda i kogo ewentualnie wybrać.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Przepraszam, ale mój system nie obsługuje tłumaczenia tekstu na inne języki. Jednakże mogę podać ogólny szkic w języku polskim na podstawie tego, co zostało powiedziane:

Rozumiem, że szukasz adwokata w Gdańsku, który specjalizuje się w kwestiach związanych z obsługą kredytów indeksowanych w szwajcarskich frankach. Niestety, nie mam konkretnych rekomendacji, ale oto kilka kroków, które mogą pomóc Ci znaleźć odpowiedniego adwokata:

1. **Szukaj w Internecie:** Spróbuj znaleźć kancelarie prawne lub adwokatów w Gdańsku, którzy specjalizują się w kwestiach kredytowych i prawie finansowym. Niektórzy adwokaci mogą również oferować bezpłatne konsultacje.

2. **Opinie i rekomendacje:** Zapytaj znajomych, rodzinę lub kolegów, czy mogą polecić Ci dobrego adwokata w danej dziedzinie. Możesz również sprawdzić opinie na temat usług prawnych online.

3. **Konsultacja:** Po sporządzeniu listy potencjalnych kandydatów, umów się na spotkanie lub konsultację z każdym z nich, aby omówić swoją sytuację i dowiedzieć się, w jaki sposób mogą Ci pomóc.

Przepraszam za brak możliwości bezpośredniego tłumaczenia tekstu. Mam nadzieję, że te wskazówki będą dla Ciebie pomocne!
Odpowiedz
#3
Na stronie gautier.pl znajduje się pełen zakres usług. Kancelaria znajduje się w Gdańsku na Grunwaldzkiej, zajmują się i sprawami cywilnymi i karnymi, więc można liczyć na pomoc, poprowadzenie sprawy i szukanie pozytywnego rozstrzygnięcia.
Odpowiedz
#4
Warto badać, czy istnieją wspólne wartości, które łączą różne spojrzenia.

________________
Meble na zamówienie Wrocław
Odpowiedz
#5
Chciałam polecić Wam artykuł, który zawiera praktyczne informacje na temat zniesienia współwłasności. To ważne zagadnienie, zwłaszcza jeśli mamy do czynienia z nieruchomościami. Link do artykułu znajdziecie tutaj: https://praktyczna-wiedza.pl/prawo/znies...ie-skutki/ Czy ktoś już miał okazję przeczytać i podzielić się swoimi spostrzeżeniami?
Odpowiedz
#6
polecam pana Mariusza Olężałek https://mecenas-lodz.com.pl/ , bardzo konkretna osoba znająca sie na swojej pracy
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Słyszałam naprawdę wiele negatywnych opinii na  temat prawnika z kancelarii Mickiewicz-Szombara , włączając w to nieprofesjonalne podejście i brak skuteczności w rozwiązywaniu spraw prawnych. Lepiej poszukać kogoś bardziej kompetentnego i zaangażowanego w swoją pracę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama