Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alkohol
#1
Dobra poradnia leczenia uzależnień pilnie poszukiwana. Mąż w ostatnim czasie mocno nadużywa alkoholu. Stało się to bardzo męczące i pomyślałam, że może ktoś z Państwa jest w stanie polecić mi jakieś miejsce. Dużo dobrego słyszałam o Poradni terapii i leczenia uzależnień ''W Zaciszu", warto skorzystać z ich usług?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
A czy znacie się na rodzajach alkoholu? Sam nie tak dawno szukałem informacji na ten temat i znalazłem https://oalkoholach.pl/ . Ogólnie dostępne są tutaj ciekawostki dotyczące alkoholi z całego świata, więc może tutaj was coś zainteresuje
Odpowiedz
#3
ośrodek Tratwa w Wiśle, bardzo fajne miejsce ale chory musi chciec sie leczyc
Odpowiedz
#4
Terapia w ośrodku może być bardzo skuteczna pod warunkiem, że dana osoba wyraża chęć pobytu w placówce. Nie znam podejścia Twojego męża, dlatego może lepiej byłoby zacząć od szczerej rozmowy i zachęty do kontroli, w ramach której możesz np. kupić małżonkowi miarodajny, profesjonalny alkomat, np. PRO X-5 . Sam posiadam ten model i jestem naprawdę zadowolony z urządzenia. Wymaga ono oczywiście cyklicznej kalibracji ale usługa dużo nie kosztuje, zresztą zobacz: https://www.kalibrujemy.pl/kalibracja-i-...-24h-.html . Dodam, że mi używanie alkomatu pomogło w tym aby nie popaść w nałóg i aby być odpowiedzialnym kierowcą oraz pracownikiem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama