Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tagi
na forex kwot małych inwestowanie

Inwestowanie małych kwot na forex
Czy w ogóle jest sens zabierać się za inwestowanie na forex z kapitałem np. na poziomie 1000 USD?
Jest jakaś konkretna, sugerowana kwota, od jakiej inwestowanie będzie miało jakiekolwiek cel?
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Moim zdaniem takie inwestowanie to nawet przejaw zdrowego rozsądku i odpowiedzialności w inwestowaniu. Nie wykłada się dużych kwot, do kiedy nie ma się pewności swoich umiejętności. Duże znaczenie ma doświadczenie, a od tego jest wersja demo systemu. Wiadomo, że inaczej inwestuje się realnie, a inaczej wirtualne pieniądze, nie zmienia to jednak faktu, że przez ten etap po prostu trzeba przejść. Ale to nie wszystko. Dla mnie u mojego brokera easyMarkets istotna była cała baza wiedzy - czyli przygotowanie do obsługi wszystkich funkcji systemu. Wiele dał mi również ich webinar. Darmowy, ale prowadzony przez gościa z doświadczeniem i tutaj naprawdę o wiele łatwiej można było opanować wiele trudnych zagadnień.
Odpowiedz
Ale to każdy system ma inne funkcje? W sensie - nie wygląda to identycznie w każdym przypadku?
Co dokładnie masz na myśli z tą bazą wiedzy? Jakiś link można?
Gdzie są te webinary pokazane? Zaczynałeś z zerową wiedzą? Miałeś chociaż teorię?
Odpowiedz
Tak, każdy system ma inne funkcje. A nawet jeśli byście trafili na taką samą listę, to wcale nic nie oznacza. Równie dobrze może być tak, że te funkcje będą miały ograniczenia. Np. system może oferować stałe spready czy gwarantowany stop loss, ale jednak nie wtedy, kiedy na rynku dochodzi do istotnych dla rynków wydarzeń. W easyMarkets masz centrum wiedzy z dokładnymi opisami działania wszystkich funkcji. Jak tam wejdziesz to masz od razu listę webinarów na które możesz się zapisać. Są darmowe. Zdaje się, że ten z podstaw forexa odbywa się w środę.
Odpowiedz
Poważnie tak jest? Że wyłączają konkretne funkcje na trudniejsze momenty? Ale ludzie wtedy dostają powiadomienia, jest to jakoś zaznaczone? Faktycznie dla laika to może być gwóźdź do trumny. Dzięki, zapisałem się na kolejny termin webinaru easyMarkets. Centrum wiedzy bardzo sensownie zaplanowane, podoba mi się pokazywanie wszystkiego na screenach. Nie ma wielkiego zastanawiania się, co trzeba zrobić. Coraz bardziej podoba mi się ten system.
Odpowiedz
Niestety tak - zwracajcie na to uwagę wybierając system. Informacja o tym musi się pojawić w umowie/regulaminie korzystania. I tak jak piszesz - może to prowadzić do strat. Analogicznie w przypadku easyMarkets to broker przenosi ryzyko na siebie, ale na taką odpowiedzialność mogą sobie pozwolić tylko poważni gracze. Mały broker tego nie zrobi i tym samym nie ma nawet co porównywać poziomu bezpieczeństwa środków.
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Ok, działam. Zacznę obracać tymi małym kwotami po zaliczeniu centrum wiedzy, webinarów i kilku tygodniach na wersji demo systemu. Nakręciłem się mocno na działanie - świetny temat. Ogólnie podoba mi się to, że przynajmniej jak na razie kiedy mam z czymś problem, to dosłownie kilka kliknięć i mam odpowiedź z centrum wiedzy. Raz dzwoniłem do supportu easyMarkets, bardziej z ciekawości - odpowiedź dostałem rzetelną i ktoś to odebrał natychmiast. Czyli nie siedzą tam byle telefonistki...
Odpowiedz
Nie nakręcaj się, tylko przygotuj. Koniecznie ściągnij sobie aplikację na smartfona od easyMarkets. Naprawdę ułatwi ci to inwestowanie i szybkość reakcji. Po prostu zdecydowanie łatwiej będzie podejmować decyzje. Wszystkie narzędzia/funkcje które widzisz w wersji systemu na komputery, będą tak samo dobrze działały w wersji na smartfony. Aplikację tak samo łatwo i szybko rozklikasz, jak wersję komputerową. Jest tak samo funkcjonalna.
Odpowiedz
Pobrałem. Prosta apka. W zasadzie wszystko umiejscowione tak, jak w wersji online.
Łatwo się tym operuje, ale to może dlatego, że mam już dokładnie rozklikaną wersję na komputery.
Dlatego wydaje mi się, że wszystko jest mocno domyślnie zorganizowane.
Ale na pewno potwierdzam, że inwestowanie przy pomocy aplikacji easyMarkets przebiega łatwiej.
W sensie - możliwości szybkiej reakcji.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Szybkie linki

Linki użytkownika

Reklama