Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tagi
online apteka

Apteka online
Jaka apteka online jest najlepsza? Gdzie Wy składacie zamówienia? Gdzie mają najtańsze leki?
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Ciężko stwierdzić, która apteka  jest najlepsza, natomiast ja z reguły wybieram ofertę Wapteka https://www.wapteka.pl/ ponieważ mogę tam zawsze liczyć na szeroki wybór, witamin, środków na przeziębienie oraz dermokosmetyków w rozsądnej cenie. Obecnie bardzo dużo zakupów robię przez Internet, jest to bardzo wygodna metoda, natomiast stałam się przez to trochę leniwa Uśmiech
Odpowiedz
ja kupuję tam gdzie jest taniej, nie mam jakiegoś swojego ulubionego miejsca. właśnie przed chwilą złożyłam większe zamówienie na środki pierwszej potrzeby, na gorączkę i dicopeg 10g na zaparcia, a także kilka kosmetyków. trafiłam na promocję z darmową przesyłką i właśnie z takich okazji lubię najbardziej korzystać
Odpowiedz
Nie zawsze najtańsza znaczy najtańsza. Po prostu ważne są koszty transportu. W niektórych aptekach wraz z ilością zakupów transport maleje do zera szybciej niż w innych.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Szybkie linki

Linki użytkownika

Reklama