Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wymiana fotelików
#1
Nadszedł moment że mam okazję wymienić foteliki dziecięce w aucie na coś bardziej praktycznego czyli https://smartkidbelt.com/pl/ Są to pasy które idealnie będą zastępować foteliki i są dla dzieci powyżej 5 lat. Koszt zakupu niewielki więc szybko się zwróci ale najważniejsze że możesz je mieć zawsze pod ręką.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Moja córka ma 6 lat, ale dopiero teraz wyrosła z fotelika i niedawno skusiłam się na Smart Kid Belt. Obie jesteśmy zadowolone z tego zakupu Uśmiech Córka uwielbia z nami jeździć, bo "czuje się jak dorosła" Uśmiech Dla mnie jednak najważniejsze jest to, że pas dobrze pełni swoją funkcję odpowiednio podtrzymując dziecko.
Odpowiedz
#3
Ja właśnie szukam bazy Isofix do fotelika dla dziecka. Czy ktoś z Was zaopatrywał się w ten produkt przez internet? Polecicie jakiś sprawdzony sklep internetowy? Uśmiech
Odpowiedz
#4
Mój kuzyn ostatnio wymieniał fotelik dla swojego 4 letniego syna. Rozważał opcje z pasami ale ostatecznie zdecydował się na zakup fotelika z tej strony https://mamaija.pl/foteliki-samochodowe-...15-36.html Zachęciła go bogata oferta modeli, rzetelny opis każdego produktu oraz to że wszystkie fotele posiadają atest. Jego syn nie lubił wcześniej jazdy samochodem. W nowym foteliku czuje się tak dobrze, że często przesypia całą podróż. A u Was jaki fotelik się najlepiej sprawdza na długie podróże?
Odpowiedz
#5
Ja naprawdę nie rozumiem, jak można dziecko wozić w mandatochronie? Bo inaczej tego nazwać nie można. Moje dziecko z całą pewnością nie będzie w czymś takim jeździło, nie zaryzykuję jego zdrowia i życia. Syn, prawie 2 latka nadal jeździ w RWFie i jeździł będzie tak długo, jak się da. Czyli dopóki nie wyrośnie (wzrostem lub wagą, zobaczymy). A jak wyrośnie, to pojedziemy kupić fotelik przodem. Też dobrany do auta w którym syn będzie jeździł. Ma być max bezpiecznie
Odpowiedz
#6
Ja się też niedawno dowiedziałam że istnieje coś takiego jak ten pas od smart kid belt. Super opcja, na pewno o wiele wygodniejsza niż męczenie się z fotelikiem
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
zajrzyj sobie na stronę https://mamaija.pl/foteliki-samochodowe-...18-kg.html jeżeli zamierzasz wymienić swój aktualny fotelik na nowy, mają spory wybór dlatego też dokładnie zastanów się nad zakupem, albo poproś o pomoc
Odpowiedz
#8
(27.11.2021, 22:12)robin18 napisał(a): Ja naprawdę nie rozumiem, jak można dziecko wozić w mandatochronie? Bo inaczej tego nazwać nie można. Moje dziecko z całą pewnością nie będzie w czymś takim jeździło, nie zaryzykuję jego zdrowia i życia. Syn, prawie 2 latka nadal jeździ w RWFie i jeździł będzie tak długo, jak się da. Czyli dopóki nie wyrośnie (wzrostem lub wagą, zobaczymy). A jak wyrośnie, to pojedziemy kupić fotelik przodem. Też dobrany do auta w którym syn będzie jeździł. Ma być max bezpiecznie

Każdy ma prawo do własnego zdania. Dodam tylko, że sama małe dzieci wożę w foteliku, a starszy już się niestety z fotelika wyrósł i zakupiliśmy Smart Kid Belt i jesteśmy zadowoleni z jego użytkowania. Trochę poczytaliśmy i pooglądaliśmy dostępne testy tego urządzenia zwłaszcza te przeprowadzone przez niezależne agencje. Natrafiliśmy również na jakie trudności natrafiło to urządzenie na rynku o czym wcześniej nie mieliśmy pojęcia ba ja myślałam naiwnie, że na rynku istnieje tylko zdrowa konkurencja, która mobilizuje do pozytywnych działań. Niestety naiwna byłam. Kto jest ciekaw to polecam lekturę https://www.brd24.pl/spoleczenstwo/cala-...-kid-belt/
Odpowiedz
#9
W przypadku poszukiwań profesjonalnej pomocy w zakresie kompletowania wyprawki dla swojego malucha to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia ofertę przygotowaną przez Recao Kids u których będziecie mogli liczyć zarówno na wysoką jakość zarówno w przypadku wózków dziecięcych, fotelików i jednocześnie nosidełek. Jednocześnie z dodatkowymi akcesoriami jak m.in ochraniacze fotelików samochodowych https://www.recaro-kids.pl/ochraniacz-fo...owego.html który chroni wnętrze samochodu. Może on osłaniać tylną część przednich foteli samochodu, po przymocowniu go do zagłówka za pomocą dołączonego paska
Odpowiedz
#10
Pasy SKB sa dobrym rozwiazaniem jak masz wieksze dziecko ktore do fotelika juz sie nie miesci ale do zwyklych pasow jest za male. Tez mamy dwie sztuki jedna na stale w aucie i druga ma babcia bo czasem wnuka taksowka odbiera
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama