Otrzymaliśmy 32% naszego celu ..
( Zbiórka na rozwój Forum )


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Imprezy integracyjne w firmie
#1
Jak bawicie się na organizowanych w Waszych firmach imprezach integracyjnych?

Czy dobrze się bawicie na takich spotkaniach?
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Przy każdej kolejnej firmie to przechodzę Big Grin Praktycznie każda firma w jakiej miałem okazję pracować organizowała takie spotkania. No i bywa różnie, czasami można sobie fajnie sznapsnąć a czasami to udręka Big Grin Dużo tutaj zależy od
miejsca w jakim organizowana jest impreza, nikt nie ma ochoty przecież przychodzić na takie spotkanie do firmy, najlepiej zaplanować to w jakims innym lokalu
tego jak się zna ludzi z jakimi sie pracuje
jak również od tego jakie są na niej atrakcje ( jest wiele możliwosci, nie tylko picie i jedzenie)
Daję Ci kontakt do firmy, która zajmuje sie organizacją takich spotkań ---> http://www.chillievent.pl/oferta/pikniki-firmowe Od jakiegoś czasu organizuje nam takie spotkania i wszystko zaplanowane jest naprawdę ciekawie.
Odpowiedz
#3
Tu gdzie pracuję, integracja i imprezy firmowe to punkty obowiązkowe. Mój szef często organizuje spotkania w różnych formach, dzięki czemu takie imprezy cieszą się ogromną popularnością wśród pracowników. Ostatnio byliśmy na paintaballu w https://paintball-rybnik.pl/ i super wspominamy ten czas wspólnie spędzony.
Odpowiedz
#4
To chyba jest najważniejsze na firmowych imprezach, zeby dobrze się bawić i móc się odstresować. Dobrą opcją na takie imprezy moze być CulinaryOn. Czytałam o organizowaniu imprez w takich miejscach. Jest to popularne za granicą i wydaje mi się, ze u nas też wiele osób bedzie chciało zorganizować taką impreze. Ja na pewno chciałabym się tak pobawić.
Odpowiedz
#5
Macie jakiś ciekawy pomysł na taką imprezę? Jest bardzo dużo fajnych możliwości. Myślę, że tu oferta od https://www.7siekier.pl powinna świetnie się sprawdzić. Znajdziecie tu tor do rzucania siekierami we Wrocławiu. Rzucacie tu w grupach do tarcz.
Odpowiedz
#6
Pomocy! Szef w tajemnicy przed wszystkimi powierzył mi super zadanie znalezienia odpowiedniego hotelu do organizacji wigilii firmowej. W dniu 18 grudnia wyda polecenie, żeby następnego dnia wszyscy przyszły do pracy, bez względu na wszystko i zamiast pracować, udamy się właśnie na wigilię. Tylko nie wiem.. Ten http://www.hoteljasek.com.pl/organizacja...-w-hotelu/ hotel będzie ok?
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Wszystkim zależy na tym, aby goście dobrze bawili się na takiej imprezie. Dlatego jeśli nie chcemy wpadki to możemy skorzystać z usług agencji eventowej. Czytałam o tym, na czym polega team building: https://see4business.com/team-buildingi-integracje. Sądzę, że to bardzo dobra opcja.
Odpowiedz
#8
Moja firma dba o takie rzeczy i od czasu do czasu takie imprezy organizuje. Przeważnie takie spotkanie poprzedzone jest jakimś szkoleniem. We Wrocławiu w Glamour ostatnio tak było. Mają tam świetne zaplecze, odpowiednie wyposażenie, obsługę dzięki czemu wszystko znakomicie się udało. A w ogóle to naprawdę tam ładnie. Mojej żonie też by się tam podobało, ona zawsze zwraca uwagę na aranżacje.
Odpowiedz
#9
Na pewno warto zastanowić się nad tym, co najlepiej wpłynie na atmosferę wewnątrz Waszej firmy. Czuję, że dobrym wyborem może być na przykład wypad na paintball. Korzystając z takich miejsc jak https://paintball-rybnik.pl/ możecie świetnie zintegrować cały zespół. Pomyślcie nad tym.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości