Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Woda-najzdrowszy napój
#11
Pije bardzo dużo wody, troche nam się nazbierało tych butelek! Dlatego postanowilem oddac je na skup. W tym celu zglosilem sie do http://skupkeg.pl/skup-butelek.html dla ktorych ani troche nie bylo to wyzwaniem. SkupKeg spisali się na medal a my mamy gwarancje, iz butelki nie wyladuja w niestosownym miejscu!
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Tak to jest absolutna prawda i ja również staram się całkiem spore ilości wody codziennie wypijać. Tym bardziej, że również od jakiegoś czasu posiadam u siebie w domu filtry do wody aquaphor i mogę mieć pewność, że piję wodę czystą. Oczywiście każdemu takie filtry jak najbardziej polecam.
Odpowiedz
#13
Co prawda to prawda- woda jest najzdrowszaUśmiech Ja sobie np. filtruję dzbankiem- dzięki temu mam smaczną i krystaliczną wodę zawsze pod ręką. Dzbanek mam z aquaphor i nie zamieniłabym go na nic innego- zdaje egzamin na 5!
Odpowiedz
#14
Woda to podstawa, ale nie każdy o tym wie. U nas rodzinnie wypijamy jej naprawdę dużo, dlatego wybieramy sprawdzone rozwiązania, jak dzbanki i butelki filtrujące, to szalenie praktyczne rozwiązanie, a do tego bardzo oszczędne, jeśli przeliczyć koszt zakupu wody mineralnej. Tutaj tylko dzbanek i opcjonalnie butelki z filtrem, które można zabrać ze sobą i w zasadzie tyle. No i oczywiście jeszcze później filtry brita, ale to wiadomo, że nie zmienia się ich codziennie. Osobiście uważam, że te butelki to w ogóle świetna opcja, bo nie muszę się już martwić, że dzieciaki w szkole popijają kranówkę.
Odpowiedz
#15
To prawda takie rozwiązania są niezwykle ważne i ja również muszę przyznać, ze jeśli chodzi o sam filtr to ważną kwestią jest również to abyśmy wiedzieli jaki filtr do wody na cały dom będzie dla nas tym najbardziej optymalnym rozwiązaniem. Dla mnie takie sprawy są czymś ważnym i właśnie dlatego ja u siebie chcę również mieć takie coś.
Odpowiedz
#16
U mnie również woda idzie w dużych ilościach, a w lecie to już szczególnie. dlatego zdecydowaliśmy się na filtrowanie wody kranowej i taką własnie pijemy. Dzbanek mam z Aquaphor, model J. Shmidt 500 i super się sprawdza. Pojemny i poręczny, wytrzymały a przy tym bardzo dokładnie oczyszcza wodę. A ja dzięki temu pozbyłam się pustych plastukowych butelek z domu.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
Moim zdaniem bardzo ważne jest też by filtrować wode. Ogólnie możecie też odwiedzić https://proximitysearchwork.com/2022/01/...owac-wode/ tutaj dowiecie się jakie są zalety tego działania, więc jak najbardziej warto tutaj zajrzeć
Odpowiedz
#18
Zgadzam się, że warto jest pić wodę ponieważ dodaje nam zdrowia i oczyszcza organizm z różnego rodzaju toksyn.
Gdybyście szukali dobrej jakości filtrów to na stronie https://sklep.osmoza.pl/biontech-m-18.html znajdziecie je w dobrej, atrakcyjnej cenie.
Odpowiedz
#19
Tak to prawda, że woda jest najzdrowszym napojem do picia. Ale też warto zadbać o jej walory. Osobiście planuję zakup jonizatora kuvings evo , ponieważ bardzo wiele osób poleca i sobie chwali
Odpowiedz
#20
Zdecydowanie warto inwestować w dobrej jakości wodę źródlaną nie tylko w domu, ale również w firmie dla siebie i oczywiście pracowników. My zamawiamy wodę w szklanych butelkach, które są zwrotne od http://iwoniczanka.pl/ w pełni zdrowa i do tego bardzo duża suma składników mineralnych, która wynosi 798,9 mg/l.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama