Otrzymaliśmy 32% naszego celu ..
( Zbiórka na rozwój Forum )


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ubezpieczenie na rower
#11
No, tak ubezpieczenie jest czymś bardzo istotnym. Ja planuje teraz zgłosić się do firmy Unilink https://unilink.pl/ubezpieczenia/inne/rower ponieważ zainteresowało mnie ubezpieczenie rowerowe. I nie chodzi tutaj o ubezpieczenie roweru, lecz ochronę dla mnie, gdy dojdzie wypadku. Czy, gdy dojdzie też do kradzieży mojego sprzętu. Wariantów w tym zakresie jest wiele.
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Co do ubezpieczenia na rower czy motocykl to ja też mam je wykupione bo dużo jeżdżę i wiem że zdarzają się wypadki i stłuczki często. Tutaj https://cuk.pl/porady macie porady jak dobrać odpowiednią dla siebie polisę ubezpieczeniową, polecam poczytać bo warto, mi porady pomogły.
Odpowiedz
#13
Nie znam się na tym, bo dopiero zaczynam moją przygodę z rowerami, ale myślę, że to może być dobra opcja. Można na pewno zabezpieczyć rower od kradzieży, o tym też czytałam, ale jak to dokładniej działa, to nie wiem. Wiem za to, że tutaj https://sklepzrowerami.pl/311-Opony możecie kupić rowery i że macie tam osprzęt do nich. W każdym rozmiarze i wzorze Wink .
Odpowiedz
#14
A ja pytałem i mój ubezpieczyciel nie uwzględnia takie rodzaju zabezpieczenia, podejrzewam że to opcja dostępna przy zakupie nowego roweru.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości