Otrzymaliśmy 26% naszego celu ..
Zbiórka na hosting forum (31 Sierpień 2019) ( dla chętnych )


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkolenia
#1
Jak wy zapatrujecie sie na nowe szkolenia i ciągły rozwój? Wydaje mi się, ze warto inwestować w siebie i chodzić na różnego rodzaju szkolenia. Jezeli zależy Ci na taki rozwoju to na pewno takie szkolenia jak te https://manka-academy.com/szkolenia-zamkniete/ , Cię zainteresuje. Czytalam , że ich forma jest interesująco poprowadzona i może wiele z takich szkoleń wynieść.
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Ja jestem tego samego zdania. Podobno inwestycja we własny rozwój jest najlepszą inwestycją, jaka człowiek może zrobić. Na stronie firmy szkoleniowej Kar Group http://kursy-edu.net.pl/przykladowa-strona/ widziałam sporą ofertę kursów rozwoju osobistego, między innymi kurs komputerowy, kurs zarządzania zasobami ludzkimi, kurs księgowości i wiele innych. Myślę, że jest duża szansa, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. Co bardzo ważne, organizowane przez tą firmę szkolenia kończą się egzaminem, bo którym uzyskuje się certyfikat uznawany przez Urzędy Pracy Smile
Odpowiedz
#3
Tak naprawdę, to warto zastosować odpowiednie kursy już u Waszych dzieci. W ten sposób o wiele lepiej przygotowujecie je do dalszej edukacji. Ciekawym przykładem jest tutaj chociażby kurs arytmetyki mentalnej w Abakus na http://www.abakus-center.eu/pl-pl/naucza...dla-dzieci Tu świetnie widać, jakie daje to możliwości dla Waszego biznesu.
Odpowiedz
#4
Co do szkoleń to ostatnim na jakim byłem był kurs online, https://cgwisdom.pl/ tutaj wybrałem kurs grafiki komputerowej i powiem wam że nauczyłem się naprawdę wiele i teraz jeszcze planuję wziąć u nich kurs digital paintingu. Polecam jak ktoś się tym interesuje.
Odpowiedz
#5
Ja ostatnio używam platformy Udemy i jestem bardzo zadowolona. Ogromna ilość kursów za niewielkie pieniądze - z reguły ok 10 USD.
Najlepszy serwis erotyczny w Polsce - sexigraszki.pl
Odpowiedz
#6
Udemy jest fajne, ale trzeba uważać z cenami. Już nie raz zdarzyło mi się, że w zależności o tego z jakiego urządzenia, ale z jakiej przeglądarki wchodziłam na stronę miałam różne ceny.
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości