Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tagi
technologie nowoczesne

Nowoczesne technologie
#1
Chcecie poczytać sobie o nowoczesnych technologiach związanych z produkcją i pakowaniem produktów? Możecie zajrzeć do http://teccon.pl/artykuly/blog/ i zapoznać się z artykułami dostępnymi na tym blogu.
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Zawsze warto wprowadzać nowoczesne technologie w firmie, nie tylko w zakresie produkcji, ale również na przykład płatności. Bardzo ciekawym i ostatnio coraz szerzej stosowanym rozwiązaniem są tzw. mikropłatności, na przykład usługa PREMIUM SMS oferowane przez MyBill. Klient płaci wówczas poprzez wysłanie płatnego SMS-a - czyli szybko i wygodnie, a telefon przecież zawsze ma przy sobie :Uśmiech Takie rozwiązanie jest najczęściej stosowane przy sprzedaży materiałów cyfrowych, takich jak e-booki czy też tutoriale, ale może zostać dopasowane również do innych działalności Oczko
Odpowiedz
#3
Każda firma powinna podążać za technologią bo to może znacznie ułatwić wszystkim pracę. Systemy oferowane przez https://bluemedia.pl/ są skierowane nie tylko dla pracowników biznesu, by zautomatyzować i znacznie ułatwić ich pracę ale głównie dla klientów bo to oni są najważniejsi, każdy to przeciez wie Oczko Dzięki rozwiązaniom, m.in automatycznym płatnością klienci na pewno będą chetniej wracać na zakupy do was Uśmiech
Odpowiedz
#4
Wiele firm wykorzystuje nowe technologie. Jednak nawet z nimi w produkcji powstają odpady. W przypadku metali, jest jednak możliwość zmniejszenia strat, gdyż można sprzedać złom. Firma http://www.stellmet.pl/oferta,7,zlom_cyny_i_niklu zajmuje się skupem złomu cyny, niklu, węglika spiekanego z innymi metalami. Może mieć on rózne formy. To sposób na spore oszczędności w niejednej firmie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Linki użytkownika

              Reklama